Tepe Akademi’nin ziyaretçilerimize uygulayacağı indirimli işyeri hekimliği eğitimi hakkında bilgilendirme

İndirimli işyeri hekimliği fırsatı sona ermiştir.
Yeni kampanyalardan ziyaretçilerimiz haberdar edilecektir.
İSYERİHEKİMİ.ORG
Ankara’da faaliyet gösteren T epe Akademi, İsyerihekimi.org ziyaretçilerine özel indirimli işyeri hekimliği fırsatı sunuyor.
Tepe İşyeri Hekimliği Eğitimleri, Nisan Grubu, 30 Nisan tarihinde uzaktan eğitimle başlıyor.
28 Nisan kayıtlar için son gündür.
Uzaktan eğitim 30 Nisan -14 Mayıs Tarihleri arasında devam edecektir.
15 Mayıs-31 Mayıs tarihleri arasında da uzaktan eğitimler yapılacaktır. Örgün Eğitimler bu tarihlerde Pazar günleri hariç hergün 15.00-21.00 saatleri (Cumartesi günleri 9.00-15.00) arasında yapılacaktır.
Tepe Akademi’nin eğitim kadrosu ise Dr.Kurtuluş ARSLAN koordinatörlüğünde; Doç.Dr. Sezgin ÇELİK, Dr. Rıdvan ERCAN, Dr. Hüseyin BOZOĞLU, Baş. İş Müf. G. Zafer Yavuzarslan, Baş. İş Müf. Ünsal Erdem, Baş. İş Müf. Şeref Önal gibi eğitimcilerden oluşmaktadır.
Tepe Akademi’nin, İsyerihekimi.org ziyaretçilerine özel indirim fırsatı hakkında detaylı bilgi almak ve fırsat kodunuzun mail adresinize gönderilmesini sağlamak için tıklayınız….

Tepe Akademi’nin ziyaretçilerimize uygulayacağı indirimli işyeri hekimliği eğitimi hakkında bilgilendirme” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.