İş Arayan İşyeri Hekimi İlanları

İsyerihekimi.org’u takip eden yüzlerce işyeri hekimi aradığı işyerini İsyerihekimi.org’dan buldu.
İsyerihekimi.org’u  takip eden işyerleri, şirketler ve OSGB’lere  ulaşmanın  en kolay yolu bulunduğunuz ile göre iş aradığınızı belirten ilanınızı  İsyerihekimi.org’a  vermek.

İş arayan işyeri hekimleri, üyelik, şifre belirleme vb. formalitelerle vakit kaybetmeden ilanlarını  sitemize ücretsiz verebiliyorlar.
İlan vermek için tek yapmanız gereken aşağıda bulunan bağlantılardan iş aradığınız  ili seçip, açılan sayfanın en altındaki yorum bölümüne ilanınızı eklemeniz.

Ankara’da iş arayan işyeri hekimleri  ilan vermek için tıklayınız…. 
İstanbul’da iş arayan işyeri hekimleri ilan vermek için tıklayınız….
İzmir ’de  iş arayan işyeri hekimleri ilan vermek için tıklayınız….
Diğer illerde  iş arayan işyeri hekimleri  ilan vermek için tıklayınız…..

İş Arayan İşyeri Hekimi İlanları” için 91 yorum

  1. Kamudan emekliyim işyeri hekimi sertifikamı tam zamanlı değerlendirmek isterim .kamudan emekli olanlarda çalıştığımız zaman belli kesinti oluyor . Bunu dikkate alarak görüşme sağlayabiliriz. Tel 05364077163

  1. Çalışma saatleriniz müsait ise ; Kurumsal bir firmada part-tıme çalışma için arayışımız mevcuttur. İletişime geçerseniz şartları görüşebiliriz.

   Osman Koyuncu
   05494464870

 1. İstanbul avrupa yakasında part -time işyeri hekimliği aramaktayım. Kamuda çalışıyorum 4 yıl işyeri hekimliği tecrübem var.

  1. Merhaba, halen arayışınız devam ediyor ise çalışabilir miyiz? Aylık 36 saat Beylikdüzü civarında tek firma ile sözleşme yapılacaktır.
   İlgilenirseniz iletişim M.Cenk Tanış 05054612498

 2. İstanbul avrupa yakasında part -time işyeri aramaktayım. Kamusa çalıyorum 4 yıl işyeri hekimliği tecrübem var.

 3. Kamudan emekliyim. 4 yıldır iş yeri hekimliği yapmaktayım.Tam zamanlı olarak tek lokasyonlu,ödeme sıkıntısı olmayan,kurumsal bir firmada çalışmak istiyorum.Net ücret beklentim 12.000 TL dir.
  Dr.Yaşar Tunç
  05064091801

 4. Malatya,Elazığ, Kayseri, Kahramanmaraş, Adıyaman,Gaziantep, Diyarbakır, Sivas illerinde yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak işyeri hekimliği yapabilirim. Tlf :0538 3664435.

 5. Murat Mengüllüoğlu işyeri hekimliği sertifikam kiralama istiyorum tel 0506 750 98 82

 6. Kamudan emekli pratisyen doktorum.İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum .Medikal Estettik Sertifikası ve İşyeri Hekimliği Sertifikası sahibiyim.Değerlendirmek istiyorum
  [email protected]

 7. Kamudan emekli pratisyen doktorum.İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum .Medikal Estettik Sertifikası ve İşyeri Hekimliği Sertifikası sahibiyim.Değerlendirmek istiyorum [email protected].

 8. 4 yıldır işyeri Hekimliği yapıyorum şuan boştayım Batman merkezde oturuyorum part time çalışmak istiyorum ilgilenen olursa benimle irtibata geçebilir

 9. İşyeri hekimiyim 4 yıldır çalışıyordum eski işyerimden yeni ayrıldım Batman merkez de oturuyorum part time çalışmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.