YASAL UYARI

İsyerihekimi.org, işyeri hekimi arayan şirketlerin ve iş arayan işyeri hekimlerinin verdiği ilanları ücretsiz olarak yayınlayan bir internet sitesidir.Verilen ilanlarda yer alan telefon numaraları ve kişisel bilgiler ilanı veren kişi ve kurumların sorumluluğu altındadır.Verilen iletişim bilgileri ve ilana dair bilgiler sitemiz editörlerince onaylandıktan sonra yayınlanmaktadır.İsyerihekimi.org’un ilanlara telefon yazılmasına dair bir talebi olmayıp,ilanlarda mail adresinin belirtilmesi sitemizce yeterli görülmektedir.Sitemize verilen ilanlarda telefon ve benzer kişisel bilgilerin yer alması nedeniyle İsyerihekimi.org’un bir sorumluluğu bulunmamaktadır.Verilen ilanın kaldırılmasını isteyen ziyaretçimiz verdiği ilanın altına yorum yaparak ilanının kaldırıldığını belirtmelidir.Bu tür bir talep olmadıkça sitemizde yayınlanması için iletilen ilanların sitemizdeki yayını devam edecektir.
www.isyerihekimi.org web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Hükümlerine, site editörleri ve site hazırlayıcılarının izinlerine bağlıdır. Herhangi bir kopyalama, yönlendirme veya iletişim amaçlı diğer kullanımlar kesinlikle izin alınarak ve kaynak gösterilerek yapılabilir.
Siteyi kullanmanız bu şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

YASAL UYARI” için bir yorum

  1. İşyeri hekimliğine yeni başladım,genel müdürlük onayladı,reçete yazma ve istirahat verme hakkını nereden ve nasıl alacağımızı öğrenmek istiyorum.Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.