İLLERE GÖRE İŞYERİ HEKİMLERİ

İşyeri hekimlerinin internet portalı olan isyerihekimi.org, faaliyet gösterdikleri illere göre işyeri hekimlerinin güncel listesini oluşturmayı hedeflemektedir.İşyeri hekimleri ve işverenler için yararlı olacağını düşündüğümüz bu listenin hazırlık çalışmaları devam etmektedir.Güncel listede yer alamk isteyen işyeri hekimleri [email protected] adresine İLLERE GÖRE İŞYERİ HEKİMLERİ konulu mail atarak bilgilerini iletebilirler.

İLLERE GÖRE İŞYERİ HEKİMLERİ” için 217 yorum

 1. Eskişehir ‘de bulunan sağlık hizmeti veren iş yerimize işyeri hekimi arayışımız bulunmaktadır.Eskişehir’de ikamet edebilecek veya Eskişehir ‘de ikamet eden özellikle (GETAT )belgesi olan hekimler tercihimizdir. (GETAT )belgesine sahip olmayan işyeri hekimleride bizimle iletişime geçebilir. [email protected]

 2. ANALİSTOSGB İlanıdır.

  İstanbul Avrupa yakasına tam zamanlı İŞYERİ HEKİMİ ve UZMAN arayışımız bulunmaktadır.
  Cumartesi günleri çalışmamız yoktur.

  İlgilenen adaylar;

  [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

 3. İşyeri Hekimi İlanıdır,
  İstanbul Avrupa yakası Esenyurtta bulunanan OSGBmiz için parttime veya tam zamanlı işyeri hekimi arayışımız bulunmaktadır.
  ilan ile ilgili hususları [email protected] veya +905307886435 üzerinden iletişime geçebilirsiniz. veya tanıdıklarınızı yönlendirirseniz sevinirim.
  kazasız günler dilerim.

 4. İşyeri Hekimi İlanıdır,
  İstanbul Avrupa yakası Esenyurt, İkitelli, Merter, Şişli, Eminönü bölgelerinde hizmet verilen işyerleri için kısmi süreli işyeri hekimi ihtiyacı vardır. 2 tane 30 saat yeterli olacaktır.
  İstanbul Anadolu yakası için Tuzla ve Gebze bölgeleri için kısmi süreli İşyeri hekimi ihtiyacı vardır. 15 saat yeterli olacaktır.
  ilan ile ilgili hususları [email protected] ve +905307886435 üzerinden iletişime geçebilirsiniz. veya tanıdıklarınızı yönlendirirseniz sevinirim.
  kazasız günler dilerim.

 5. Avrupa yakasında bir işletmede 70 saat sertifikasını kullanabileceğimiz işyeri hekimi aramaktayız.

  0 (505) 461 24 98

 6. Ceyhan Osgb de tam zamanlı aktif yada sertifika kiralanabilecek işyeri hekimi aranmaktadır

 7. ÇORLU – ÇERKEZKÖY – KAPAKLI
  Bölgelerinde çalışacak İŞYERİ HEKİMİ arayışımız mevcuttur.

 8. b sınıfı belgem ve tecrübem var, sakarya da beraber osgb açabileceğim işyeri hekimi arıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.