İndirimli İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi Fırsatı Başlıyor

İsyerihekimi.org aracılığı ile önceki kampanyalarımızda yüzlerce ziyaretçimiz indirimli işyeri hekimliği fırsat kuponu aldı.  Ziyaretçilerimizin büyük ilgi gösterdiği İndirimli İşyeri Hekimliği eğitimi fırsat kuponu uygulamamıza gelen talep üzerine yeniden başlıyoruz.

Ankara’da hizmet vermekte olan Yamaç Akademi  sitemiz ziyaretçilerine indirimli işyeri hekimliği  ve iş güvenliği uzmanlığı eğitimi fırsatı sunuyor.
Yamaç Akademi’nin, İsyerihekimi.org’a özel uyguladığı indirim kampanyası ile mail adreslerine otomatik olarak gönderilecek fırsat kodu ile indirimli ieğitim alabilirsiniz.Fırsat kodunun size ulaşması için aşağıdaki formu doldurmalısınız.

İsyerihekimi.org’a özel indirimden yararlanmak ve mail adresinize size indirim fırsatı kodunun gönderilmesi için aşağıdaki formu doldurunuz. Fırsat kodunuz oluşturulduktan sonra, eş zamanlı olarak bilgileriniz Yamaç Akademi yetkililerine de ulaşacak ve sizinle iletişime geçilecektir.

İndirim sağlayacak fırsat kodu uygulaması 16.08.2013  tarihine kadar geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.