Ankara İş Arayan Doktorlar

Ankara ilinde işyeri hekimliği ve iş arayan doktorlar bu bölüme ilanlarını yazabilirler.Lütfen sadece mail adresinizi yazınız.Telefon bilgilerinizi yazmayınız.Sizlerle irtibat kurmak isteyen işyerleri size mail adresinizle ulaşabileceği gibi yazdığınız ilanın altına yorum yaparak da ulaşabilirler.İlan vermek için lütfen aşağıdaki YORUM YAP bölümüne bilgilerinizi yazınız.

Ankara İş Arayan Doktorlar” için 587 yorum

 1. Ankara’da bulunan ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİMİZE haftada 4 gün çalışacak iş yeri hekimi aranmaktadır.
  0542 520 14 41

 2. Ankara Şubemize Tam Zamanlı işyeri Hekim Sertifikası olan Aktif Çalışmayacak Hekim a aranmaktadır.
  Barış Kotan
  05305859675

 3. *AİR CLİNİC OSGB*

  Firmamızın danışmanlığını yapmakta olduğu Ankara Esenboğa Havalimanı SAF projesi için, ayda 2 gün 08.00-16.30 saatleri arasında kısmi zamanlı hizmet verebilecek İşyeri Hekimi arayışımız bulunmaktadır. İlgilenen hekimlerimizin (0216) 444 42 66 nolu numaradan İnsan Kaynakları Müdürlüğümüze ulaşmalarını rica ederiz.

  1. *AİR CLİNİC OSGB*

   Firmamızın danışmanlığını yapmakta olduğu Ankara merkezli firmaların projelerinde kısmi zamanlı hizmet verebilecek İşyeri Hekimi arayışımız bulunmaktadır. İlgilenen hekimlerimizin (0216) 444 42 66 nolu numaradan İnsan Kaynakları Müdürlüğümüze ulaşmalarını rica ederiz.

 4. İşyeri hekimliği sertifikam tam süreli boştadır özellikle kurulum aşamasındaki ve firma potvöyü yeni oluşmaya başlayan OSGB ler ile sertifika üzerinden anlaşmak istiyorum tel: 05374361001

 5. 1970 Çanakkale- Gelibolu doğumluyum. İlkokul, ortaokul ve liseyi Bursa da bitirdim. Gazi Üniversitesi Tıp fakültesinden 1996 yılında mezun oldum. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları işletmeciliği bölümünü bitirdim. İşyeri hekimliği sertifikası ve bunun yanında İşyeri hekimliği Eğiticilerin Eğitmeni Sertifikasına da sahibim. Sertifikalarımın vizeleri yapılmış olup E-Katipte aktif durumdadır. E-Devlet cihazım, Medüla ilaç yazma durumum aktif durumdadır.
  1999-2004 yılları arasında 6 yıl işyeri hekimliği yaptım. 2019-2020 yılında aktif işyeri hekimliği yaptım. Saha deneyimim vardır. İşe giriş Muayeneleri, reçete yazma ve işçi sağlık kontrolü, sağlık eğitim konuları, Corona eğitimi, 4’lü tarama testleri gibi konulara hakimim . 22 yıl Kurum Hekimliği görevi yaptım. 13 yıl SGK tıbbi faturalama ve inceleme biriminde doktor olarak görev aldım. 2016 yılında SGK ‘dan ayrılmak zorunda kaldım. İyi derecede Bilgisayar kullanabilirim. Ankara da ikamet etmekteyim. Full Time çalışmak istiyorum. Şantiye gibi tek büyük bir yerde çalışabilirim. Seyahat sorunum yoktur. Çok yüksek maaş beklentim yoktur. Sanayide dolaşmayı severim. Kurumsal pek çok firmada işyeri Hekimliği yaptım. 49 yaşındayım. Evli ve 3 çocuğum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.