REKLAM BAŞVURUSU

İşyeri Hekimlerinin buluştuğu internet portalı olan sitemize reklam vermek için [email protected] adresine başvurabilirsiniz. İsyerihekimi.org webmasterları bütçenize ve hedefinize göre sitemizde size en uygun bölgede reklamınızı yayınlamak için alternatifler sunacaktır.

REKLAM BAŞVURUSU” için 10 yorum

  1. Emekli doktorum.4 yillik isyeri hekimligi tecrubem var.Denizli’de tam zamanli isyeri hekimi olarak calismak istiyorum.Araba kullanmak istemiyorum.İlk yardim egitici sertifikamda var.Telf:0 533 524 52 52. Mail: [email protected]…17 02 2019.

  2. kurum tabibiyim. kızılay ve kurum tabipleri ayda kaç saat işyeri hekimliği yapabilirsaygılarımla

  3. Anadolu yakasında yarı zamanlı işyeri hekimliği arıyorum.” Istanbul_Anadolu yakasında ikamet eden Kamu sektörunden yeni emekli pratisyen hekimim.20 yılı aşan işyeri hekimliği tecrübem mevcut.ÇSGB den güncellenmiş işyeri hekimliği sertifikasına sahibim. tel_ 05323684689 [email protected]

    1. Merhaba arkadaşlar ben bu zamana kadar yapılmış İş güvenliği ve iş yeri hekimliği sınavlarını cevapları ile birlikte, iptal olan sorular, 6331-İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununu bir kitap haline getirdim. Ulaşa bildiğim arkadaşlara söyledim aldılar. ulaşamadıklarıma buradan yazıyorum. İsteyen olursa yardımcı olabilirim. Fiyatıda çok fazla tutmadı 23 tl ye falan geliyor.

  4. ben nöroloji uzmanıyım.beş yıllık uzmanlık tecrübem var.izmir ve civarında nöroloji tıp merkezlerinde nöroloji işi arıyorum dilereniz cv mi yollarım

  5. Çankaya iş sağlığı ve güvenliği merkezi olarak sitenize reklam vermek istiyoruz

  6. Merhabalar, Sitenize reklam vermeyi düşünüyoruz. Aylık ve günlük site trafik bilgilerinizi ve fiyat tarifenizi gönderebilir misiniz?
    İyi çalışmalar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.