ÖNEMLİ UYARILAR

Sitemize iş ilanı vermek ücretsizdir.İlanların ise ilgili bölüme eklenmesi önemle rica olunur.
İş arayan hekimlerin, İş Arayan Doktorlar bölümüne, işyeri hekimi arayan şirketlerin ise İşyeri Hekimi Arayanlar bölümüne ilanlarını vermeleri gerekmektedir.
Farklı alana verilen ilanlar ise yayınlanmayacaktır.
İlanlarını iptal etmek isteyen ziyaretçilerimiz ise, önceden vermiş oldukları ilanın altına iptal taleplerini belirtmelidirler.Bu tür bir talep gelmedikçe, ilanların yayınlanması devam edecektir.
İlanlara telefon yazılması, İsyerihekimi.org tarafından önerilmemektedir.
Mail adresinin belirtilmesi site yönetimince yeterli bulunmaktadır.

ÖNEMLİ UYARILAR” için 21 yorum

 1. Deneyimli aktif işyeri hekimi.ayda yuz saati mevcut.emekli part time haftada beş gün öğleden sonra.0533 238 22 99 dan irtibata geçebilirsiniz.

 2. Merhaba

  Konya’da İş Güvenliği Uzmanlığı ve İş yeri Hekimliği kursu açıyoruz.

  5 Yıllık iş yeri hekimliği tecrübeniz varsa “Eğiticinin Eğitimi” sertifikanız varsa veya pedagojik formasyona sahipseniz ve eğitim vermeyi düşünürseniz görüşebiliriz.

  Yoksa bile almanız çok kolay. 5 günlük bir eğitim sonunda bu belgeye sahip olabilirsiniz.

  http://www.casgem.gov.tr/YaziDetay.aspx?YaziID=516

  Saygılarımla

  Fatih ÖKSÜZ / KYS DANIŞMANLIK / PERKEM DANIŞMANLIK
  İş Güvenliği Uzmanı
  0533 657 98 00
  0553 657 98 00
  [email protected]

 3. Merhaba İşyeri hekimi çalştırma zorunluluğu personel sayısı 50 kişiyi geçtiğinde ne zaman başlar ve ne zaman biter.

 4. izmirde işyeri hekimliği kursu veren kurum varmı.varsa indirim yapılıyormu bu site aracılığıyla

  1. İzmir’de işyeri hekimliği veren bir kurum bilgisi henüz sitemize ulaşmadı.Bu konuda bir başvuru olursa ziyaretçilerimizle paylaşacağız.

 5. merhabalar.gaziantepte pratisyen hekimim.işyeri hekimligi sertifikası almak için şu anda ne yapmam gerekiyor.bilgi verirseniz sevinirim.mail adresime indirim kuponu gönderirseniz sevinirim..

 6. Merhaba mecburi hizmetimi gecenyıl temmuzda bitirdim.istanbul avrupa yakasında işyeri hekimliği yapmayı düşünüyorum.ama bukonuda bilgi sahibi değilim.yerdımcı olursanız sevinirim.iyi günler

 7. istanbul, kocaeli, bursa, sakarya civarında iş yeri hekimliği yenileme kursu yakın zamanda nerede verilecek? bilgi veren olursa sevinirim..

 8. Aldığımız eğitimlerde tatlı dilleri ve güleryüzleriyle kurs esnasında bize yardımcı olan ve sınav sonrasında da bize her türlü desteği ve danışmanlığı esirgemeyen Bursa Zirve OSGB gurubu yönetimi ve çalışanlarına teşekürü bir borç biliyorum..
  Dr Özkan Ömercioğlu Gönen Belediye Başkanlığı Sağlık İşleri Müdürü

 9. Bursa da işyeri hekimliği sertifika programı için ve her türlü sorularınız için iletişime geçiniz.
  Yönlendirmemizle aldığınız kurs ücretleri indirimli olacaktır.
  mail-msn: [email protected]

 10. türker izmir de işyeri hekimliği yenileme kursu nerededir bilgi verirseniz sevinirim

 11. Lale Hanım, Ankara’da Yamaç Akademi sitemiz okurlarına özel indirimli işyeri hekimliği eğitimi veriyor. 1 Ekim 2011 tarihi itibariyle sitemizden indirimli işyeri hekimliği eğitimi için ındirim kodu,talep eden okurlarımızın mail adreslerine gönderilecektir.

 12. ankarada devlet hastanesinde pratisyen hekim olarak çalışıyorum istifa etmeyi düşünüyorum.maaşlarımız 25000 lira civarına kadar düştü ve iş yoğunluğunmuz çok arttı.kursa başlayarak iş yeri hekimliği düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.