Diğer İllerde İşyeri Hekimi Arayanlar” için 572 yorum

 1. Gebze’de tam zamanlı çalışacak işyeri hekimi arıyoruz. hafta içi 8:30 17:30. tek lokasyon.

  iletişim: 0545 559 3894

 2. Kütahya da tek lokasyon kurumsal bir firmada tam zamanlı olarak görev alacak işyeri hekimi alımımız olacaktır. İlgilenenlerin 0542 443 94 43 numaralı telefondan iletişime geçmesi gerekmektedir.

 3. Gebze’de tam zamanlı çalışacak işyeri hekimi arıyoruz. hafta içi 8:30 17:30. tek lokasyon.

  iletişim: 0545 559 3894

 4. İşyeri hekimiyim. Çalışma Bakanlığı onaylı İşyeri Hekimliği Sertifikama ait tüm saatlerim boşta olup, Sertifikamı, güvenli bir kurum/işyeri ile karşılıklı olarak değerlendirmek istiyorum.
  Şimdilik, aktif olarak çalışmayı düşünmüyorum (Ayda bir gün işyeri ziyareti yapabilirim veya toplantı şeklinde biraraya gelinebilir)

  İletişim için: isyerihekimi.dr@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Telefon numarası bırakırsanız da, dönüş yapabilirim.

 5. ANTALYA merkezde haftada üç gün tam zamanlı sertifikamla iş yeri hekimliği yapabilirim.kamudan emekliyim.tel 5318949851

 6. kbb uzmanıyım işyeri hekimliği sertifikam da var emekli olacağım değerlendirebiliriz.532 377 72 89

 7. tekirdag çorlu ve civarı olmak üzere istanbul silivri b.cekmece b.düzü vb yakasında tamgün işyeri hekimliği arıyorum. emekli pratisyen hekimim. 7 yıldır aktif işyeri hekimliği yapıyorum. halen bir osgb de calısıyorum. ayrılmayı düşünüyorum. dr bülent özgür 0507 7070123…

 8. öncelikle tekirdag çorlu ve civarı olmak üzere istanbul silivri b.cekmece b.düzü vb yakasında tamgün işyeri hekimliği arıyorum. emekli pratisyen hekimim. 7 yıldır aktif işyeri hekimliği yapıyorum. halen bir osgb de calısıyorum. ayrılmayı düşünüyorum. dr bülent özgür 0507 7070123

 9. MANİSA VEYA İZMİR’ TAM VEYA YARI ZAMANLI İŞ YERİ HEKİMLİĞİ YAPMAK İSTİYORUM. TEL:0 535 658 2758

 10. Çalışma Bakanlığı onaylı İşyeri Hekimliği Sertifikama ait tüm saatlerim boştadır.
  Sertifikamı, güvenli bir kurum/işyeri ile karşılıklı olarak değerlendirmek istiyorum.
  Aktif olarak çalışmayı düşünmüyorum.

  İletişim için: isyerihekimi.dr@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 11. İş yeri hekimliği veya yöneticilik işi arıyorum.
  25 yıllık pratisyen hekimim, Bursa da Aile Hekimi olarak çalışmaktayım. Mevzuat İlgim ve bilgim çok iyidir , Bursa Aile hekimleri ve sağlık yöneticilerinden teyit edilebilinir. Hekimlik yeteğim hasta memnuniyetinden takip edilebilinir.
  Aile hekimliği sisteminde düzelmez sorunlar ve tüm çabalarımın sonuçsuz kalması sebebiyle meslek ahlak ve inançlarım severek başladığım ve gelmesi hayalini ve çabası kurduğum Aile Hekimliğinden ayrılıp prensipleri olan açık fikirli iş sağlığı ve güvenliğine önem veren bu konuda gelişim isteyen bir kurum da çalışmak istiyorum.
  İş Yeri sertifikam ve tecrübem mevcuttur.
  Bilgim ve tecrübemden faydalanmak isteyen, enerji arayan istişareye açık bir kurumda her türlü enerji ile çalışmak isterim.
  Bildiğimde israrı, bilmediğimde veya süphede araştırmayı, bilgili insanla istişarede bulunmayı severim.
  Aile hekimliğinden istifa edip beni tatmin edecek ücret ve çalışma şartları sağlayabilecek kurum ve kişilerin görüşme talebini rica ederim.
  Sağlıcakla ve esen kalın.

 12. Merhabalar Değerli Doktorlarımız,
  Bizler 2000 yılından beri BIOTECNOLOGY, MEDICAL, ANTI-AGE, DERMOCOSMETİC ve EMBRİYONİK KÖK HÜCRE TEDAVİSİ alanında aktif çalışan çok uluslu bir şirketiz.

  Bizimle beraber ÜRÜN BAZINDA, HASTA BAZINDA “TAM ZAMANLI” “YARI ZAMANLI” ve “SAATLİK” çalışabilecek DOKTOR arkadaşlar ARIYORUZ.
  Bu konuda bizimle irtibata geçerek TANIŞMAK, FİKİR ALIŞ-VERİŞİNDE bulunmak bizlere ONUR verecektir.
  Saygılarımızla.

  1. Sedat bey ikamet Aydın.Aile hekimiyim ve oturmaktan sıkıldım daha aktif bir alanda çalışmak istiyorum.Çalışma alanınız nedir ? bilgi almak istedim.T.ederim saygılar. gsm:05532366683

  2. Medikal estetik hekimiyim.
   Hatay’da güzellik merkezimiz var.
   Müşteri memnuniyeti başta olmak üzere her türlü ürün, uygulama ve yeni gelişmelere açık bir kliniğiz.
   Beraber çalışabiliriz.

 13. Merhaba Antalya ve ilçelerinde işyeri hekimliği yapabilirim. Özel bir hastanenin acil servisinde çalışıyorum. Tüm saatlerim uygundur.

  Dr. İskender Durmaz
  05417833291

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir