Diğer İllerde İşyeri Hekimi Arayanlar” için 551 yorum

 1. İş yeri hekimliği veya yöneticilik işi arıyorum.
  25 yıllık pratisyen hekimim, Bursa da Aile Hekimi olarak çalışmaktayım. Mevzuat İlgim ve bilgim çok iyidir , Bursa Aile hekimleri ve sağlık yöneticilerinden teyit edilebilinir. Hekimlik yeteğim hasta memnuniyetinden takip edilebilinir.
  Aile hekimliği sisteminde düzelmez sorunlar ve tüm çabalarımın sonuçsuz kalması sebebiyle meslek ahlak ve inançlarım severek başladığım ve gelmesi hayalini ve çabası kurduğum Aile Hekimliğinden ayrılıp prensipleri olan açık fikirli iş sağlığı ve güvenliğine önem veren bu konuda gelişim isteyen bir kurum da çalışmak istiyorum.
  İş Yeri sertifikam ve tecrübem mevcuttur.
  Bilgim ve tecrübemden faydalanmak isteyen, enerji arayan istişareye açık bir kurumda her türlü enerji ile çalışmak isterim.
  Bildiğimde israrı, bilmediğimde veya süphede araştırmayı, bilgili insanla istişarede bulunmayı severim.
  Aile hekimliğinden istifa edip beni tatmin edecek ücret ve çalışma şartları sağlayabilecek kurum ve kişilerin görüşme talebini rica ederim.
  Sağlıcakla ve esen kalın.

 2. Merhabalar Değerli Doktorlarımız,
  Bizler 2000 yılından beri BIOTECNOLOGY, MEDICAL, ANTI-AGE, DERMOCOSMETİC ve EMBRİYONİK KÖK HÜCRE TEDAVİSİ alanında aktif çalışan çok uluslu bir şirketiz.

  Bizimle beraber ÜRÜN BAZINDA, HASTA BAZINDA “TAM ZAMANLI” “YARI ZAMANLI” ve “SAATLİK” çalışabilecek DOKTOR arkadaşlar ARIYORUZ.
  Bu konuda bizimle irtibata geçerek TANIŞMAK, FİKİR ALIŞ-VERİŞİNDE bulunmak bizlere ONUR verecektir.
  Saygılarımızla.

 3. Merhaba Antalya ve ilçelerinde işyeri hekimliği yapabilirim. Özel bir hastanenin acil servisinde çalışıyorum. Tüm saatlerim uygundur.

  Dr. İskender Durmaz
  05417833291

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir