OSGB’ ler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Her gün sitemize doktor arayan OSGB ilanları geliyor, gerek sitemize mail yoluyla gelen başvurular gerekse yapılan yorumlarda OSGB ler hakkında farklı görüşler bulunmakta. İsyerihekimi.org olarak, işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanlarının OSGB ler hakkında görüşlerini bekliyoruz.Bu bölüme OSGB’ler hakkında görüşlerinizi yazabilirsiniz.

OSGB’ ler hakkında ne düşünüyorsunuz?” için 2 yorum

  1. osgb ler işyeri hekim ve uzmanının sırtından para kazanmaya çalışan Taşeron şirketlere dönüşmeye başladı. tüm işyeri hekim ve uzman arkadaşları, bunlara alet olmamaları ve emeklerinin başkalarınca sömürülmemesi için bireysel çalışma için ısrarlı olmaya çağırıyorum.

  2. Merhaba,

    OSGB’ler(işini düzgün yapanları hariç tutuyorum) genelde işi anlamayan patronların eline geçmiş ve kolay para peşinde koşan işverenlerin oyuncağı olmuş durumdadır.İşlerini kesinlikle doğru,dürüst yapmamakla birlikte piyasayı yanıltıcı ve kandırıcı birçok işe imza atmaktadır.

    Saygılar….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.