OSGB Eleman İlanları Artık Yeni Kategorisinde Yayınlanıyor

Sitemize işyeri hekimi arayan işyerleri ve şirketler ile OSGB’lerin ilanları bundan böyle ayrı kategorilerde yer alacaktır.
Sitemiz ziyaretçisi olan işyeri hekimlerine kolaylık getirecek bu yeni uygulamamız ile, işyeri hekimi arayan OSGB’lerin bulundukları illere göre ilanları OSGB İlanları kategorisinde yer alacaktır.

İşyeri hekimi arayan şirket ve işyerlerinin ilanları ise, İşyeri Hekimi Arayan İşyerleri kategorinde yayınlanmaya devam edecektir.

Tüm ziyaretçilerimize önemle duyururuz.Belirtilen kategorilerin dışına verilen ilanlar ise site yönetimince onaylanmayacak ve yayınlanmayacaktır.

Tüm ziyaretçilerimize önemle duyururuz.

İsyerihekimi.org

OSGB Eleman İlanları Artık Yeni Kategorisinde Yayınlanıyor” için 12 yorum

 1. Çorlu OSGB; İşletmenizin iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları ile ilgili tüm gereksinimlerini kendi bünyemizde karşılayarak, sizlere İş Sağlığı ve Güvenliği alanında tek merkezden en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

 2. İzmir genelinde projelerimizde görevlendirilmek üzere İşyeri Hekimi aramaktayız.
  0533 336 61 13

 3. Istanbul -Kurtköy’ deki firmamiza yarı zamanli hizmet verecek olan işyeri hekimi aramaktayiz. Ilgilenenler 05326138718 telefon numarasından ulaşabilirler.

 4. İstanbulda Cevizlibağda kurulacak olan OSGB’miz için tam zamanlı olarak çalışacak Doktor arayışı içerisindeyiz.İlgilenen Doktorlarımız aşağıda verdiğim irtibat adresinden bize ulaşabilirler.Saygılarımla
  Mail: [email protected]

 5. SİİRT İLİNDE OSGB DE ÇALIŞMAK İSTEYEN VEYA ORTAK GİRİŞİMCİ OLMAK İSTEYEN İŞ HEKİMLİĞİ SERTİFİKASINA SAHİP DOKTOR ARKADAŞLAR ARIYORUZ.
  TEL: 0536 233 27 92

 6. Tekirdağ ilinde yetkilendirilmiş OSGB de çalışmak isteyen ,işyeri hekimliği sertifikasına sahip doktor arkadaşlar arıyoruz
  05324229192

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.