OSGB Eleman İlanları Artık Yeni Kategorisinde Yayınlanıyor

Sitemize işyeri hekimi arayan işyerleri ve şirketler ile OSGB’lerin ilanları bundan böyle ayrı kategorilerde yer alacaktır.
Sitemiz ziyaretçisi olan işyeri hekimlerine kolaylık getirecek bu yeni uygulamamız ile, işyeri hekimi arayan OSGB’lerin bulundukları illere göre ilanları OSGB İlanları kategorisinde yer alacaktır.

İşyeri hekimi arayan şirket ve işyerlerinin ilanları ise, İşyeri Hekimi Arayan İşyerleri kategorinde yayınlanmaya devam edecektir.

Tüm ziyaretçilerimize önemle duyururuz.Belirtilen kategorilerin dışına verilen ilanlar ise site yönetimince onaylanmayacak ve yayınlanmayacaktır.

Tüm ziyaretçilerimize önemle duyururuz.

İsyerihekimi.org

OSGB Eleman İlanları Artık Yeni Kategorisinde Yayınlanıyor” için 10 yorum

  1. Istanbul -Kurtköy’ deki firmamiza yarı zamanli hizmet verecek olan işyeri hekimi aramaktayiz. Ilgilenenler 05326138718 telefon numarasından ulaşabilirler.

  2. İstanbulda Cevizlibağda kurulacak olan OSGB’miz için tam zamanlı olarak çalışacak Doktor arayışı içerisindeyiz.İlgilenen Doktorlarımız aşağıda verdiğim irtibat adresinden bize ulaşabilirler.Saygılarımla
    Mail: info@4sisguvenligi.com

  3. SİİRT İLİNDE OSGB DE ÇALIŞMAK İSTEYEN VEYA ORTAK GİRİŞİMCİ OLMAK İSTEYEN İŞ HEKİMLİĞİ SERTİFİKASINA SAHİP DOKTOR ARKADAŞLAR ARIYORUZ.
    TEL: 0536 233 27 92

  4. Tekirdağ ilinde yetkilendirilmiş OSGB de çalışmak isteyen ,işyeri hekimliği sertifikasına sahip doktor arkadaşlar arıyoruz
    05324229192

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.