İsyerihekimi.org İlanlarınızı ve Yorumlarınızı Bekliyor

İşyeri hekimi arayan firmalar ve işyeri hekimlerinin buluştuğu İSYERİHEKİMİ.ORG ilanlarınızı bekliyor.İşyeri hekimliği ile ilgili güncel gelişmeleri takip edebileceğiniz ,iş arayanlar ve iş yeri hekimi arayanların ilanlarının yer aldığı sitemize üyelik gibi formalitelerle uğraşmadan ve herhangi bir ücret ödemeden ilan verebilisiniz.İş arayan doktorlar ve işyeri hekimi arayan işyerleri için 2 ayrı bölümde ilanlar yer alacaktır.Verilen ilanlar,sitemiz editörünce incelendikten sonra,uygun bulunanlar onaylanak ve yayınlanacaktır.Tek yapmanız gereken ilgili yazının altında Yorum Ekle bölümüne ilanınızı yazmanızdır.

İş Arayan Doktorlar, ilan vermek için tıklayınız…….
İşyeri Hekimi Arayan İşyerleri,ilan vermek için tıklayınız……

İsyerihekimi.org İlanlarınızı ve Yorumlarınızı Bekliyor” için 6 yorum

  1. Mersin de Medical Estetik üzerine kliniğim var. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunuyum. 195 saat boşluğum var. Tam veya yarı zamanlı pasif iş yeri hekimliği yapmak istiyorum.
    0532 295 21 62

  2. Sağlık Bakanlığı Yenimahalle Sağlık grup başhekimliğinden emekli doktorum. Çalışma bakanlığının işçi sağlığı ve iş güvenliği kurslarına katıldım ve sertifika aldım. toplam 15 yıl Kiska ve Enerjisa ‘da iş yeri hekimliği yaptım. Mart 2012 den itibaren Ankara’da işyeri hekimi olarak çalışabilecek durumdayım.
    0532 406 49 58 – 0533 436 48 85

  3. Kamuda hekim olarak çalışıyorum . İzmir ilinde işyeri hekimliği arıyorum. SAĞLIK YÖNETİMİ mezunuyum. 05325651615

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.