İllere Göre OSGB’ler İsyerihekimi.org’da

İşyeri hekimliğinin giderek daha çok önem kazanması ve yeni yasa ile işyeri hekimi ihtiyacının artacak olması kısaca OSGB olarak da bilinen ortak sağlık güvenlik birimlerinin sayısının da giderek artmasına neden oldu.
İllere göre OSGB listesi artık İsyerihekimi.org’da.
OSGB’ler bulundukları illere göre bilgilerini İsyerihekimi.org’a ücretsiz olarak kaydedebilirler.
OSGB bilgileri girilirken,aşağıdaki uyarıların dikkatle okunmasını rica ediyoruz.

İllere Göre OSGB’ler İsyerihekimi.org’da” için 2 yorum

  1. 7 YILDIR SEKTÖRDE AKTİF OLARAK DEVAM EDEN ULUSÖZ OSGB BÜNYESİNDE BERABER ÇALIŞABİLECEĞİMİZ TAM ZAMANLI İŞYER HEKİMİ ARIYORUZ. İLGİLENEN HEKİMLERİMİZ İÇİN İRTİBAT NUMARASI
    0554 461 80 70 EMRE BEY
    0312 312 33 44

  2. sevgili hekim arkadaşlar , tam zamanlı bir yerde çalışmakta iseniz zaten 166 saatiniz dolu olmuş olmakta ayda 217 saat çalışma hakkı var ama çsgb bunun pratikte 180 saatini kabul ediyor.. dolayısıyla en fazla 1-2 yerde çalışabileceksizniz.. sigara parasına hekimlik yapıp ,kendi bindiğiniz dalı kesmeyin diye meslektaşlarımı uyardım… bu sistemden esnek muaynehane saati olan hekimler ve emekli hekimler yararlanacaktır. bir emekli hekim takriben 180 saat boştadır …yani 10-12 civarında iş yeri ile anlaşabilir…. ucuza gitmeyin diye uyarması benden))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.