İş Arayan İşyeri Hekimi İlanları

İsyerihekimi.org’u takip eden yüzlerce işyeri hekimi aradığı işyerini İsyerihekimi.org’dan buldu.
İsyerihekimi.org’u  takip eden işyerleri, şirketler ve OSGB’lere  ulaşmanın  en kolay yolu bulunduğunuz ile göre iş aradığınızı belirten ilanınızı  İsyerihekimi.org’a  vermek.

İş arayan işyeri hekimleri, üyelik, şifre belirleme vb. formalitelerle vakit kaybetmeden ilanlarını  sitemize ücretsiz verebiliyorlar.
İlan vermek için tek yapmanız gereken aşağıda bulunan bağlantılardan iş aradığınız  ili seçip, açılan sayfanın en altındaki yorum bölümüne ilanınızı eklemeniz.

Ankara’da iş arayan işyeri hekimleri  ilan vermek için tıklayınız…. 
İstanbul’da iş arayan işyeri hekimleri ilan vermek için tıklayınız….
İzmir ’de  iş arayan işyeri hekimleri ilan vermek için tıklayınız….
Diğer illerde  iş arayan işyeri hekimleri  ilan vermek için tıklayınız…..

İş Arayan İşyeri Hekimi İlanları” için 55 yorum

  1. Malatya,Elazığ, Kayseri, Kahramanmaraş, Adıyaman,Gaziantep, Diyarbakır, Sivas illerinde yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak işyeri hekimliği yapabilirim. Tlf :0538 3664435.

  2. Murat Mengüllüoğlu işyeri hekimliği sertifikam kiralama istiyorum tel 0506 750 98 82

    1. özgür bey iş ilanınız için sizinle görüşmek isterim e posta adresinize mail gönderdim size ulaşabileceğimiz bir numara verirseniz memnun oluruz. (erz_191@hotmail.com)

  3. Manisa’da ikamet etmekte olan Manisa Devlet Hastanesinden erken emekli pratisyen doktorum.Yaklaşık iki yıldır Manisa’da işyeri hekimliği yapmaktayım.Bireysel ya da kurumsallaşmış bir OSGB’de tam/ kısmi zamanlı işyeri hekimliği yapmak istiyorum.
    Mail adresim: drlehelva34@yandex.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir