Diğer İllerde İş Arayan Doktorlar

Ankara,İstanbul ve İzmir illeri dışında işyeri hekimliği ve iş arayan doktorlar bu bölüme ilanlarını yazabilirler.Lütfen sadece mail adresinizi yazınız.Telefon bilgilerinizi yazmayınız.Sizlerle irtibat kurmak isteyen işyerleri size mail adresinizle ulaşabileceği gibi yazdığınız ilanın altına yorum yaparak da ulaşabilirler.İlan vermek için lütfen aşağıdaki YORUM YAP bölümüne bilgilerinizi yazınız.

Diğer İllerde İş Arayan Doktorlar” için 593 yorum

 1. Antalya’da yarı zamanlı işyeri hekimliği yapabilirim(haftada 3-4 gün !)..5056251040

  1. merhaba
   Hatay işyeri hekimliği için görüşebiliriz
   telefonum 0-532-315 65 15
   bu telefon ile iletişime geçebilirsiniz

 2. Adana , Mersin , Hatay , Kahramanmaraş , Malatya , Antalya veya İstanbul illerinde ve ilçelerinde tam zamanlı veya yarım zamanlı ve işyeri hekimi olarak ( Osgb harici firmalarda ) firmalarda – işyerlerinde çalışabilirim. ( yani sadece İSGB ‘ ler ile çalışmak , İSGB ; işyeri sağlık güvenlik birimi ) 05539111244 , sertifikam var ve 2020 yılına kadar geçerlidir.

 3. Elazığ’da tam zamanlı veya yarı zamanlı işyeri hekimliği yapabilirim. Saatlerim tamamen bostur.

 4. Merhaba, ben Dr.Özgür Kurtul. Akhisar’da Kadın Doğum uzmanı olarak özel muayenehanemde çalışıyorum. Son 2 yıl Yılmaz OSGB’de çalıştım. Devlet veya özel hastane’de çalışmadığım için full time işyeri hekimliği yapabiliyorum. Tüm saatlerim boş ve değerlendirmek istiyorum, ancak haftada bir yarım gün gelebilirim. e-mail: drkurtul@gmail.com. İlginirseniz beni arayınız, saygılar.

 5. Manisa-Akhisarda ikamet etmekteyim.Manisa merkez veya ilçelerinde 45-50 saat kısmı süreli veya Aydın ili dahilinde tam süreli işyeri hekimliği tekliflerini değerlendirebilirim.

 6. Akhisar da ikamet etmekteyim.Manisa merkez-Akhisar-Soma veya Akhisar’a yakın ilçelerde da tam zamanlı veya 50 saat süreli yarı zamanlı İŞYERİ HEKİMİ olarak çalışabilirim.

 7. elazığ ili veya çevre illerde 25 saatlik bir iş yeri hekimliği yapmak istiyorum. tlf. 5358497555

 8. MANİSA ,İLİNDE MERKEZ İLÇELER VE SALİHLİ, TURGUTLU , ALAŞEHİR İLÇELERİNDEKİ OSGB’LERDE TAM SÜRELİ İŞYERİ HEKİMİ OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM..

 9. Antalya merkezde bulunan ortak sağlık güvenlik biriminde tam zamanlı olarak işyeri hekimi ihtiyacımız olup 0533 957 0070 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

  1. Emekli Anestezi uzmanıyım. İşyeri hekimliği sertifikam var, son 5 yıldır tam zamanlı olarak işyeri hekimliği yapmaktayım. Antalyada tam zamanlı veya yarı zamanlı işyeri hekimliği yapabilirim. İletişim: 05322366115

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir