Ankara İş Arayan Doktorlar

Ankara ilinde işyeri hekimliği ve iş arayan doktorlar bu bölüme ilanlarını yazabilirler.Lütfen sadece mail adresinizi yazınız.Telefon bilgilerinizi yazmayınız.Sizlerle irtibat kurmak isteyen işyerleri size mail adresinizle ulaşabileceği gibi yazdığınız ilanın altına yorum yaparak da ulaşabilirler.İlan vermek için lütfen aşağıdaki YORUM YAP bölümüne bilgilerinizi yazınız.

283 nin “Ankara İş Arayan Doktorlar” üzerine yorumları

 1. SEMİN CAN PEKÖZ(30 yaş,E)

  Kamu yada Özel sektörde çalışmıyorum. Ankara’da haftada 3 gün part time işyeri hekimliği yapabilirim.1 senelik işyeri hekimliği tecrübem var.
  e-mail: seminpekoz@hotmail.com
  tel: 0555 815 3882

  Cevapla
   • Hasan BOZYİĞİT

    Şirketimiz Konya’da olup yeni onay aldı.Eğer halen çalışmıyorsanız sertifikanız için görüşebiliriz.
    e-mail:bozyigitosgb@gmail.com.tr
    Tel:0 536 665 48 52

    Cevapla
 2. DR CELAL

  MERHABA,
  1 AY SONRA ANKARAYA YERLEŞECEĞİM. TAM ZAMANLI İŞYERİ HEKİMLİĞİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM. SADECE HAFTA İÇİ ÇALIŞMAK İSTİYORUM. İLGİLENEN KİŞİ VEYA ŞİRKETLER 05534536244 ‘ DEN ULAŞABİLİRLER…
  İŞBAŞLAMA SÜRECİ EN ERKEN 1 TEMMUZ VE 1 AGUSTOS ARASI SÜREÇTE İŞBAŞI YAPMAYA ÇALIŞACAĞIM.

  Cevapla
 3. nihat

  Tam zamanlı işyeri hekimiyim. Ankara da çalışmak için ciddi bir osgb ile anlaşmak istiyorum. şartları görüşmek için 05327064317 telefon ile görüşebiliriz.

  Cevapla
 4. Deniz Doğan

  İyi günler,
  Yaklaşık bir senelik işyeri hekimliği tecrübem var.Haftanın üç günü çalışabileceğim tam ya da yarı zamanlı bir işyeri hekimliği işi aramaktayım.Bu üç günlük süre içerisinde seyahat engelim bulunmamaktadır.Aktif şoförlüğüm bulunmamaktadır.İlgilenenler bana +905353463831 numaralı telefondan ulaşabilirler.
  Teşekkürler

  Cevapla
  • Deniz Doğan

   Şu anda bir yerde çalışıyorum,maalesef ilanı kaldıramadım.İlginize teşekkür ederim,iyi günler.

   Cevapla
 5. dr.sarı

  İşyeri hekimiyim öncelikli olarak full-time iş sözleşmesi yapmak için ilanımdır iş de yeni olduğum ve tecrübeli olmadığım için 10 aylık veya yıl sonuna kadar iş sözleşmesi yapmak isterim ücret beklentisi olarak da 3500 tl talep etmekteyim fakat evimi işyerine yakınına taşımak için sadece ilk aya mahsus peşin olarak 10 bin tl talep etmekteyim diğer ayları ay bitiminde, yani peşin olmaksızın ,almak üzere çalışma sözleşmesi yapmak için bakmaktayım fakat bu ilanım sadece üç gün geçerlidir 9-10-11 mart ( 05074407661) , ilk on aydan veya yıl bitiminden sonra veya 2016 yılı için yeniden sözleşme bir yıllık iki veya üç yıllık sözleşme yapabilirim,saygılarımla,

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir