Ankara İş Arayan Doktorlar

Ankara ilinde işyeri hekimliği ve iş arayan doktorlar bu bölüme ilanlarını yazabilirler.Lütfen sadece mail adresinizi yazınız.Telefon bilgilerinizi yazmayınız.Sizlerle irtibat kurmak isteyen işyerleri size mail adresinizle ulaşabileceği gibi yazdığınız ilanın altına yorum yaparak da ulaşabilirler.İlan vermek için lütfen aşağıdaki YORUM YAP bölümüne bilgilerinizi yazınız.

257 nin “Ankara İş Arayan Doktorlar” üzerine yorumları

 1. OĞUZHAN DENİZ AYDIN

  Ankarada Uzman Aile Hekimi olarak görev yapıyorum.
  Az tehlikeli veya Tehlikeli iş yerlerinde aylık max. 30 saat olacak şekilde çalışmak istiyorum.
  İlgilenenler, ” drodax@yahoo.com ” adresine mail ile ulaşabilirler.

  Cevapla
 2. Oğuzhan Deniz Aydın

  Ankara Uzman Aile Hekimi olarak çalışıyorum. Az tehlikeli veya Tehlikeli iş yerlerinde aylık max. 30 saat olacak şekilde çalışmak istiyorum. İlgilenenlerin araması ricası ile.

  Cevapla
 3. Ufuk Erşen

  Emekli genel cerrahım. Halen bir OSGB’de işyeri hekimiyim. Ankara’da tam tasmanlı görev arıyorum. 0530 141 1024

  Cevapla
 4. Dr. Hikmet ÇIRA

  Özel sektörde serbest çalışıyorum. Sertifikamı verebilir. İş yeri denetlemelerine zaman ayırabilirim.

  Cevapla
 5. Özgür Bolsu

  Özel sektörde yönetici olarak çalışıyorum..sertifikamı osgb kurulumu için verebilirim. 0 532 4684685

  Cevapla
 6. Serpil Koşum

  Ankara’da mikrobiyoloji uzmanı olarak kamuda çalışmaktayım. 30 saatimi değerlendirmek istiyorum. Telefon: 0 507 056 1474

  Cevapla
 7. selçuk kara

  ankarada aıle hekımı olarak calısmaktayım..part tıme calısabılecegım iş arıyorum. telefon numaram 0 505 278 1714 ..saygılar..

  Cevapla
 8. TÜMAY AKAN

  2017 SENESİNE KADAR GEÇERLİ İŞYERİ HEKİMLİĞİ SERTİFİKAMI KURULUŞ AŞAMASINDA DEĞERLENDİRMEK İSTİYORUM TAMGÜN OLARAK.EMEKLİYİM.TEL..0532 365 27 47.

  Cevapla
 9. Recep TÜTEN

  Tam/Yarı Zamanlı iş yeri hekimi arayan firmalar iletişime geçmek için arayabilir.
  Tel: 0505 453 6700

  Cevapla
 10. Ridvan Ercan

  acil servis ,işyeri hekimliği ve koordinatörüğü;işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı eğiticisi sertifika ve deneyimine sahip emekli doktorum.Ankara’da tercihan özellikle eğitim alanında eğitimci ya da işyeri hekimi olarak çalışmak istiyorum

  Cevapla
 11. Serdar Akgül

  A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıyım. Çeşitli Şirketlerde yöneticilik yaptım sahip olduğum bilgi, birikim ve tecrübelerimi yeni gelişmekte olan ve henüz oturmamış gözükse de ileriye dönük geniş kariyer imkanı sunacak İş Sağlığı ve Güvenliği alanında değerlendirmek istiyorum. İşyeri Hekimi olan İSG alanında kariyer hedefleyen Ortak sağlık Güvenlik Birimi ve Danışmanlık Firması kurma düşüncesinde olan Lider, Yönetici nitelikli Hekim paydaşlar arıyorum. Bu konuda geniş arşiv ve araştırmaya sahip olduğumu düşünüyor bu alanda katkı sunacak ortaklık düşünen Hekimlerin benimle irtibata geçmesini bekliyorum. Bu faaliyetin bir ekip çalışması olduğunu Hekimlerin Uzman olmadan Uzmanların ise Hekim olmadan bu faaliyeti sürdüremeyeceğini hepimiz bilmekteyiz. Bilgi ve deneyimlerimizi Türkiye’nin farklı bölge ve sahalarında bir araya getirebilir birbirimize ve ülkemize katma değer oluşturabiliriz. Bu alanda çalışmak isteyen Hekim arkadaşları bekliyorum.

  İletişim bilgilerim:
  mail: serdarakgul61@hotmail.com
  Tlf: (549) 742 45 14

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>