Sitemizde Yayınlanan İşyeri Hekimliği İlanları İle İlgili Önemli Duyuru

İşyeri hekimlerinin buluştuğu ilk ve tek internet portalı olan İsyerihekimi.org sitesinde yer alan İşyeri Hekimliği ilanları büyük ilgi ile takip ediliyor.Gerek iş arayan iş yeri hekimleri gerekse işyeri hekimi arayan şirketler ilanlarını ücretsiz olarak verebiliyorlar.Verilen ilanlarda yer alan telefon numaraları ve kişisel bilgiler ilanı veren kişi ve kurumların sorumluluğu altındadır.Verilen iletişim bilgileri ve ilana dair bilgiler sitemiz editörlerince onaylandıktan sonra yayınlanmaktadır.İsyerihekimi.org’un ilanlara telefon yazılmasına dair bir talebi olmayıp,ilanlarda mail adresinin belirtilmesi sitemizce yeterli görülmektedir.Buna rağmen telefon ve benzer kişisel bilgilerin yer aldığı sitemize verilen ilanların yayınlanması ile ilgili İsyerihekimi.org’un bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemizde Yayınlanan İşyeri Hekimliği İlanları İle İlgili Önemli Duyuru” için 2 yorum

  1. Merhabalar Tülin hanım.Sertifikasnızı değerlendirmeiçin görüşmek isterim.Part time yada kısmi zamanlı olabilir.05326675787 yada [email protected] mail adresinden iletişime geçebilirsiniz

  2. Dr.TÜLİN AKAN . İşyeri hekimiyim.Sertifikamı değerlendirmek istiyorum.Tel. 0532 2675137

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.