İşyeri Hekimliği Sınavı’na Girmek İsteyenlere Önemli Hatırlatma

13 Mayıs 2012 tarihinde yapılacak olan İşyeri Hekimliği ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavlarına katılmak isteyen adayların, 2012 Mart ayı itibari ile eğitimlerin tamamlanmış olması gerekmektedir.Bu nedenle sınava girmeyi planlayan adayların temel eğitimlerini bu tarihten önce tamamlamaları gerekmektedir.İsyerihekimi.org, Ankara’da eğitim almak isteyen adaylara, Yamaç Akademi’de geçerli indirim kodu avantajı sunmaktadır.Diğer illerde bulunan ve ziyaretçilerimize indirimli işyeri hekimliği eğitimi sunmak isteyen eğitim kurumları da [email protected] adresine başvuruda bulunabirler.13 Mayıs 2012 tarihinde yapılacak olan İşyeri Hekimliği ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavlarına katılmak isteyen adayların, 2012 Mart ayı itibari ile eğitimlerin tamamlanmış olması gerekmektedir.Bu nedenle sınava girmeyi planlayan adayların temel eğitimlerini bu tarihten önce tamamlamaları gerekmektedir.İsyerihekimi.org, Ankara’da eğitim almak isteyen adaylara, Yamaç Akademi’de geçerli indirim kodu avantajı sunmaktadır.Diğer illerde bulunan ve ziyaretçilerimize indirimli işyeri hekimliği eğitimi sunmak isteyen eğitim kurumları da [email protected] adresine başvuruda bulunabirler.Ankara’da indirimli eğitim ve mail adresinize indirim kodu gönderilmesi için tıklayınız….

İşyeri Hekimliği Sınavı’na Girmek İsteyenlere Önemli Hatırlatma” için bir yorum

  1. işyeri hekimi eğitim kursuna katılmak istiyorum.ist. veya Trakyadaki kurslara katılmak istiyorum bu konuda nerelere başvurabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.