İşyeri Hekimleri Forumu : İşyeri Hekimleri Seslerini Duyuruyor

İşyeri Hekimlerinin biraraya geldiği ,işyeri hekimliğine dair ilk ve tek internet portalı olan İsyerihekimi.org da, işyeri hekimleri için tartışma sayfası açıyoruz.Bu bölümde işyeri hekimleri mesleki sorunlarını dile getirebilir,karşılıklı görüş alış verişinde bulunabilirler.Tamgün Yasası ve işyeri hekimliği , işyeri hekimliği sertifika alma prosedürleri ve sertifikaların yenilenmesi , işyeri hekimlerinin özlük hakları ,çalışma koşulları ve saatleri gibi birçok tartışılan konuyu forumumuzda dile getirmeyi hedefliyoruz.İşyeri hekimkerinin her konuda görüşlerini dile getirmeleri için tek yapmaları gereken aşağıda bulunan Yorum Ekle bölümüne görüşleri yazmaları.

İşyeri Hekimleri Forumu : İşyeri Hekimleri Seslerini Duyuruyor” için 2 yorum

  1. TTB sürekli olarak dava açıp duruyor. sertifika almak isteyen birçok arkadaşımız dava sürecinin sonucu bekliyor. Bu arada TTB’nin yaklaşık olarak 1.5 yıldır sertifika eğitimi yok. Sertifika eğitiminin önü açılsın.

  2. işyeri sertifika verilmesi,kurs düzenlenmesi kim tarafından yapılacağı netlik kazandımı? İşyeri kursları neden her yıl yapılmıyor? Kurslar inter aktif hale getirilse daha ulaşılır ve katılım fazla olmazmı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.