İşyeri Hekimi Saat Ücreti 2022

2022 yılı için OSGB lerde çalışan işyeri hekimlerinin veya firmalara işyeri hekimi için saat ücreti teklifi vermek için hazırlık yapan OSGB lerin merakla beklediği saat ücreti belli oldu.
Ankara, İstanbul ve İzmir’de çalışan işyeri hekimleri ve OSGB yöneticileri ile yaptığımız görüşmeler sonrası saat ücretlerini sizler için paylaşıyoruz. Bu ücretler belirlenirken işyeri hekiminin işyerine kendi aracı ile gidip gitmemesi, yol ve yemek ücreti gibi parametreler de değerlendirmeye alıdı.
Burada sizlerle paylaştığımız ücret bilgileri tehlikeli sınıf işyeri için belirlenmiştir.İşyerinin tehlike sınıfının az tehlikeli veya çok tehlikeli olmasına göre bu ücretlerde farklılık olabilir.

2022 Ankara İşyeri Hekimi Saat Ücreti

Ankara’da kendi aracıyla işyerlerini ziyaret edecek olan işyeri hekimleri saatlik olarak 140 ile 160 TL bandında ücret talep ediyorlar. Bu ücrete yemek ve yol gideri dahil değil. OSGB’nin temin ettiği araçla işyeri ziyareti yapan hekimler ise ortalama saatlik 100 TL ücret talep etmekte.

2022 İzmir İşyeri Hekimi Saat Ücreti

İzmir’de kendi aracıyla işyerlerini ziyaret edecek olan işyeri hekimleri saatlik olarak 100 ile 130 TL bandında ücret talep ediyorlar. Bu ücrete yemek ve yol gideri dahil değil. OSGB’nin temin ettiği araçla işyeri ziyareti yapan hekimler ise ortalama saatlik 80 TL ücret talep etmekte.

2022 İstanbul İşyeri Hekimi Saat Ücreti

İstanbul trafiği, otopark sorunu ve köprü ulaşımı gibi etkenler ücretlerin belirlenmesinde belirleyici oluyor. Aynı kıta içinde hizmet verip köprü ücreti ödemeyen ve kendi aracıyla işyerlerini ziyaret edecek olan işyeri hekimleri saatlik olarak 150 ile 170 TL bandında ücret talep ediyorlar. Bu ücrete yemek ve yol gideri dahil değil. OSGB’nin temin ettiği araçla işyeri ziyareti yapan hekimler ise ortalama saatlik 110 TL ücret talep etmekte.
Ancak Anadolu yakasından Avrupa yakasına ulaşımı olan veya Avrupa yakasından Anadolu yakasına araçlarıyla ziyaret yapan hekimlerin saat başı talep ettikleri ücret ise 200 TL yi buluyor.

Sayın ziyarteçilerimiz burada belirttiğimiz ücretler, sitemizin görüştüğü işyeri hekimleri ve firma yetkilelerinden alınan ücretlerdir. Sizler de işyeri hekimi saat ücretleri ile ilgili görüşlerinizi ve bilgilerinizi yorumlar bölümümüze yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.