İşyeri Hekimi Arayanlar ve İş Arayan İşyeri Hekimleri İlan Bölümümüz Yenilendi

İsyerihekimi.org ilan bölümünü yeniledi.İşyeri hekimi arayan işyerleri ve iş arayan işyeri hekimleri artık ilanlarını faaliyet gösterdikleri ilin sayfasına verecek.İşyerleri içinde doktorlar içinde bulundukları illere göre farklı kategorilerde ilan verme hizmeti sunuyoruz.İsyerihekimi.org’a verilen ilanların giderek artması üzerine gerek işyerleri gerekse hekimler için daha kolay ve hedefe ulaşacak bir ilan hizmeti sunuyoruz.Lütfen ilanlarınızı ilgi gösterdiğiniz illerin bulunduğu sayfaya veriniz.Daha önce ilan vermiş ziyaretçilerimiz kullanımı ve nulunurluğu daha kolay olan yeni sayfalarımızda ilanlarını güncelleyebilirler.

İş Arayan Doktorlar İçin
ANKARA
İSTANBUL
İZMİR
ÖTEKİ İLLER

İşyeri Hekimi Arayan İşyerleri İçin

ANKARA
İSTANBUL
İZMİR
ÖTEKİ İLLER

İşyeri Hekimi Arayanlar ve İş Arayan İşyeri Hekimleri İlan Bölümümüz Yenilendi” için 8 yorum

 1. Kamuda çaılşan uzman hekimim. İşyeri hekimliği sertifikamı değerlendirmek istiyorum. iletişim:05303400622

 2. 2000 yılı öncesi alınmış ve 2011 yılında güncellenmiş işyeri hekimliği sertifikam bulunmaktadır.Uzman hekimim,İstanbul Anadolu yakasında yarı zamanlı işyeri hekimliği aramaktayım.
  Cep Tel 0 533 432 62 44

 3. 2000 yılı öncesi alınmış ve 2011 yılında güncellenmiş işyeri hekimliği sertifikam bulunmaktadır.Uzman hekimim,İstanbul Anadolu yakasında yarı zamanlı işyeri hekimliği yapmak istiyorum.
  Cep Tel 0 533 432 62 44

 4. İstanbul da part time işyeri hekimi olarak çalışmak istiyorum.Güncellenmiş Sertifikam var..05337129236

 5. İSTANBUL ANADOLU YAKASI,AVRUPA YAKASI VE GEBZE BÖLGESİ İÇİN İŞ YERİ HEKİMLERİ ARAMAKTAYIZ.
  İLGİLENİRSENİZ GÖRÜŞEBİLİRİZ.
  0532 517 23 11
  AHMET YEŞİL

 6. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezunum. Büyükşehir Belediyesi Acil Yardım ve Cankurtarma Müdürlüğü’nde 20 yıl çalıştıktan sonra geçen yıl emekli oldum. İş yeri hekimliği arıyorum. Önceliğim Anadolu Yakası’nda ve yarı zamanlı olması. Ama Avrupa Yakası’ndaki veya tam günlük işleri de değerlendirebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.