İstanbul İş Arayan Doktorlar

İstanbul ilinde işyeri hekimliği ve iş arayan doktorlar bu bölüme ilanlarını yazabilirler.Lütfen sadece mail adresinizi yazınız.Telefon bilgilerinizi yazmayınız.Sizlerle irtibat kurmak isteyen işyerleri size mail adresinizle ulaşabileceği gibi yazdığınız ilanın altına yorum yaparak da ulaşabilirler.İlan vermek için lütfen aşağıdaki YORUM YAP bölümüne bilgilerinizi yazınız.

İstanbul İş Arayan Doktorlar” için 1.799 yorum

 1. İşyeri hekimliği sertifikam tam süreli boştadır. Değerlendirmek istiyorum
  Dr. M. Y : 0 534 844 98 91

 2. İstanbul bağcılarda aile hekimliği yapıyorum, Işyeri hekimliği 25 saatim mevcut bağcılar ve çevresinde işyeri hekimliği yapabilirim.
  Dr.Aziz K.
  05060226691

 3. ibrahim bey size nasıl ulaşabiliriz tel veya meal adresiniz rica edecektim
  tel :0549 455 3407 kendi numaram ,
  saygılar

 4. İstanbulda aile hekimi olarak çalışıyorum iş yeri hekimliği sertifikam mevcut . Avrupa yakasında 30 saate kadar iş yeri hekimliği aramaktayım .

  1. İbrahim bey merhabalar
   Müsait olduğunuzda 0.505.817.8.817 telefon numaramdan görüşme sağlaya bilirsek sevinirim selamlar
   Ahmed

 5. İstanbul ilinde, Bakırköy ilçesinde ikamet etmekteyim.Emekli hekimim, hiç bir yerde çalışmıyorum.Acil olarak iş arıyorum.

 6. İşyeri hekimiyim. Çalışma Bakanlığı onaylı İşyeri Hekimliği Sertifikama ait tüm saatlerim boşta olup, Sertifikamı, güvenli bir kurum/işyeri ile karşılıklı olarak değerlendirmek istiyorum.
  Şimdilik, aktif olarak çalışmayı düşünmüyorum (Ayda bir gün işyeri ziyareti yapabilirim veya toplantı şeklinde biraraya gelinebilir)

  İletişim için: isyerihekimi.dr@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Telefon numarası bırakırsanız da, dönüş yapabilirim.

 7. Istanbul da yaşıyorum. Işyeri hekimiyim. Şu an tüm sürelerim dolu . Ancak ayda 10 gün aktif çalışabilecek durumdayım. Süresini kullanıp aktif çalışmak istemeyen hekimler ya da böyle bir hekim çalıştırıp aktif çalışacak hekim arayan osgb ler iskolikdr@gmail.com adresimden ulaşabilirler.

 8. İstanbul avrupa yakası, bahçelievlerde ikamet ediyorum. Gerek hekimlikte, gerekse işyeri hekimliğinde 5 yıllık tecrübeye sahibim. İşyeri hekimliği sertifikam mevcuttur. İşyeri hekimliği sertifikamı değerlendirmek ve aktif çalışmak üzere bir OSGB ile anlaşmak istiyorum. Aktif araç kullanıyorum. Aracım mevcuttur. Haftanın bir günü aktif çalışabilirim. Sertfikamın tüm saatler ve haftanın bir gününü tamemen firma ziyaretlerine ayırabilirim. E imzam mevcuttur. Herkese bol ve bereketli kazançlar dilerim. iletişim için mailimi bırakıyorum. Tel/cep numaranızı yazarsanız kesin dönüş yapacağım. LYONMAN624@hotmail.com

 9. genel cerrahi uzmanı, işyeri hekimiyim. avrupa yakası şişlide ikamet ediyorum. araç kullanmıyorum. tam zamanlı sabit biryerin işyeri hekimliği veya, part time işyeri hekimliği veya sertifika kiralamak için uygunum. gsm: 0531 4958895. dr nuray arslan

 10. İşyeri hekimliği tam süreli sertifikam boştadır. Aktif olarak veya pasif olarak değerlendirmek istiyorum
  Dr. Z. T : 0 534 844 98 91

 11. İstanbulda kısmi zamanli işyeri hekimliği yapabilirim.
  Sadece işyeri hekimliği yapiyor olduğum için saatlerim müsaittir.

 12. istanbul anadolu veya avrupa yakasında hafta içi veya hafta sonu kısmı zamanlı iş yeri hekimliği yapabilirim 05309660302

 13. Bireysel çalışan işyeri hekimiyim. bireysel çalışan iş güvenliği uzmanları ile çalışabilirim. İstanbul Anadolu yakası, Gebze, Avrupa yakası ve Tekirdağ bölgelerine gidebilirim. 0 536 218 76 59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir