İndirimli İşyeri Hekimliği Eğitimi Fırsatı

Sayın Ziyaretçilerimiz:
Yamaç Akademi’niz sitemiz ziyaretçilerine uyguladığı indirimli işyeri hekimliği uygulaması 01.08.2011 tarihi itibariyle sona ermiştir.

Yamaç Akademi,İsyerihekimi.org ziyaretçilerine indirimli işyeri hekimi eğitimi fırsatı sunuyor.İşyeri hekimliği sertifikalarını yeniletmek ve işyeri hekimliği eğitimi almak isteyen işyeri hekimleri bu fırsattan yararlanabilir.İşyeri hekimlerinin buluştuğu ilk ve tek işyeri hekimliği portalı olan İsyerihekimi.org ziyaretçileri aşağıdaki formu doldurmaları halinde, isyerihekimi.org tarafından kendilerine Yamaç Akademiye eğitim için başvuruda bulunurken kullacakları indirim kodu gönderilecektir.Yamaç Akademi’niz sitemiz ziyaretçilerine sunduğu indirimler hakkında aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.
.
İşyeri Hekimliği Temel Eğitim Ücreti: 2.800 TL + KDV
İsyerihekimi.org’dan indirim kodu alacak olanlara ise peşin: 2.500 TL + KDV
Kredi Kartı İle 4 Taksitli Seçenek:2250+ KDV

İşyeri Hekimliği Yenileme Eğitimi Ücreti: 850 TL + KDV
İsyerihekimi.org’dan indirim kodu alacak olanlara ise 750 TL + KDV

Yamaç Akademi’nin sitemiz ziyaretçilerine sunduğu bu indirimden yararlanmak ve mail adresinize indirim kodunun gönderilmesini talep etmek için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir

İndirimli İşyeri Hekimliği Eğitimi Fırsatı” için 10 yorum

  1. İşyeri hekimliği yenileme eğitimi almak istiyorum.Daha önce sizde eğitim aldım. Şuan sınava giremiyorum.

  2. Kayseri’de ikamet ediyorum.İşyeri hekimliği yenileme kursunuza başvurmak istiyorum.Kurs tarihlerini öğrenebilir miyim?Eğitim uzaktan eğitim şeklinde mi?Devam zorunluluğu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.İyi çalışmalar.

  3. Sayın Yetkili,
    İşyeri Hekimliği eğitimi için indirim kodunun gönderilmesini rica eder, iyi çalışmalar dilerim.

    Saygılarımla,

  4. 2003 tarihinden sonra iş yeri hekimlik sertifikası aldığımdan yeni sertifika almak için gerekli bilgilendirmenin tarafıma yapılması saygılarımla.

  5. sayın işyerihekimi org yetkilileri ben de işyeri hekimi olmk stiyorum gereken bilgi ve indirim kodunun ggönderişlmesini istiyorum saygılarmla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.