İLETİŞİM

İşyeri hekimliği ile ilgili her türlü sorunuz ve başvurunuz için info@isyerihekimi.org adresine mail atabilirsiniz.

İLETİŞİM” için 76 yorum

 1. mrb işyeri 6 aydır işyeri hekimliği yapmaktayım işyeriyle anlaşmalı olarak fesh hakkımı kullanmak istiyorum tusda egtim arastırma hastanesi kazandım fesihte bi sorun cıkarmı ?

 2. 5 yıllık nöroloji uzman deneyimim var.ege bölgesi tıp merkezlerinde nöroloji uzmanı olarak iş arıyorum. cep 05067721299

 3. Kesoka işyeri hekimliği hasta takip programını satın almak istiyorum.İndirim kodu rica ediyorum.Teşekkürler.

 4. Genel cerrahım,yenilenmiş işyeri hekimliği sertifikam var.3 yıldır tekstil fabrikasında haftada 2 gün işyeri hekimliği yapıyorum.İstanbul avrupa yakasında işyeri hekimliği arıyorum.
  tlf:0536 560 78 43

 5. 10 yıllık deneyimli işyeri hekimiyim.
  Çalışma Bakanlığından onaylı işyeri hekimliği sertifikam mevcut. İstanbul,Avrupa yakasında,yarı zamanlı işyeri hekimliği yapabilirim.
  (532)277 24 62

 6. merhaba,işyeri hekmliği yapmak için gerekli sertifikayı nasıl alabilirim,tabipler dası devre dışı sanırım

 7. Merhaba. Ben muşta faaliyet gösteren elektronik mühendisi ve yanimda inşaat mühendisi ve doktor ile işsağlığı ve güvenliği konusunda bir şirket kurmak istiyoruz. Şartlar ve bize yapabileceğiniz katkılar hakkında hotmailime açıklayıcı bilgi göndermeniz bizi sevindirwecektiri
  TEŞEKKÜRLER

 8. 2003 yılı öncesi alınan turizm hek (TTB) BELGELERİMİZ de mi artık geçerli değil,aynı işyeri belgeleri gibi…? geçerli olması için ne yapmak gerekiyor.!?

 9. eğitici olmak için (işyeri hekimliği, turizm hekimliği vs) ne yapmak gerekiyor, isteyen üzerine ”eğitici” etiketini yapıştırıp da bir de kurs verdirtecek kurum bulunca mı eğitici olmuş oluyor… TTB nin İstanbul protokolu eğitimleri için eğitici kursu verip önce eğitici haline getirdiklerinin eğiticiliği yeterli olduğu her konuda geçerli olur mu.?
  ama ne hikmetse TTB hala eğitici formasyonu aldığımıza dair bir belgeyi -söze başlarken böyle olacağını söylemelerine rağmen- hazırlayıp vermiş değiller…

 10. Bakanlığa geçen yıl tescillenmek üzere gönderilen sertifika , kurs vs. belgelerin tescillenip tescillenmediğini nasıl öğrenebiliriz…sizin kanalınızdan asıllarını gönderdiğimiz bu belgelerin akibetlerini öğrenme şansımız var mı..!? bazı illere gönderildiğini duyuyoruz

 11. Aynı bina içerisinde 5 parçaya bölünmüş bir işyeri için tehlikeli sınıfta olduğunu varsayarsak hekim için çalışma süresi hesaplanırken
  her bir işyeri için ayrı ayrı 15 saat+(herbiri için işçi sayısı X 25dk/yıl) gibi mi hesaplayacağız yoksa hepsi için
  bir tane 15 saat +( toplam işçi sayısı X 25 dk/yıl ) şeklinde mi hesaplayacağız?
  Bu işyerlerinin işçi sayılarının 50 nin altında olması çalışma süresi hesaplanırken bize bazı faydalar sağlar mı?

 12. 24 aralık 2011 tarihinde yapılan işyeri hekimliği sınavında bir çok hatalı soru ve mağdur olan arkadaşlarımız var. İşgüvenliği uzmanı olan arkadaşların sitesinde hatalı sorular ve cevapları ve yorumlar, itirazlar, gerekirse mahkeme süreciyle ilgili faydalı bilgiler ve yönlendirmeler var. fakat ne sizde ne de başka işyeri hekimleri forumunda bu konuda neden hiç bir bilgi yok ve biz hekimleri koruyucu yaklaşımları neden göremiyoruz acaba sayın site yöneticileri.

  1. Ramazan Bey, sitemize bu konuya dair gönderilmiş tüm bilgi ve görüşleri yayınladık.Sizin de konuya dair görüşleriniz varsa, severek yayınlayabiliriz.

   1. Duyarlılığınız için teşekkür ederim ama ben sitenizde bu konuda bir şey göremediğimi belirtmek isterim. sadece Dr Mustafa Bey’in forumda paylaştığı kendi görüşleri var. Acaba hangi başlık altında yayımladınız.

 13. Merhaba,

  Ben yabancı uyruklu (azerbaycan) bir doktorum. Azerbaycan Devlet Tıp Üniversitesi’nde eğitim aldım. Dört senedir Türkiye’de (Istanbul) yaşıyorum. Son yapılan düzenlemelerle birlikte, Türkiye’de işyeri hekimliği yapabiliyor muyum? Bunun için gerekli prosedür ne şekildedir? Bilgi vermenizi rica ediyorum.

  Saygılarımla,
  Dr.Lale Ismayilova

  1. Lale hanım merhaba. sizin öncelikle mutlaka diplom denkliği sınavını vermeniz gerekmektedir.

 14. merhaba

  bizim işyerimizde kısmı süreleri’sözleşmeli’
  pazartesi 10.00-12.00 arası
  cuma 14.00-16.00 arası

  biz bu doktora SSK primi ödeyeceğiz mi ??????

  saygılarımla

  1. Bu konuda Çalışma Bakanlığı çok daha net bilgi verecektir,ama zaten bakanlıkça verilen son çalışma onaylarında,işyeri hekiminin SGK primlerinin ödenmesi gerektiği belirtilmekte

 15. İl Hıfsısıhha enstitülerinde çalışan doktorlar başka bir işyerinde işyeri hekimliği yapabilirlermi.

 16. Ankara’da İşyeri hekimliği yenileme kursu veren kurum yada kuruluşların listesini bana gönderirseniz memenun olurum.

 17. ankara da yaşıyorum, kurum tabipliği yapıyorum, pirt-time işyeri hekimiği için müsaitim , gereklilik ve/veya ihtiyaç halinde özelliklerime ait CV mi gönderebilirim… saygılar…

 18. İzmirde ve çevesinde işyeri hekimliği sertifika kursu veren kuruluş var mı.
  Teşekkür ederim.

 19. İşyeri Hekimliği Sertifikası ve İş Sağlığı İşguvebliği Eğitici sertifikalarına sahibim.İstanbul da part-time İşyeri Hekimliği yapmak istitorum.
  İletişim Tel:05322418241

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir