Alternatif Bir İşyeri Hekimi Programı:KeSoKa İş Yeri Hekimliği ve Sağlık Çalışanları Takip Kayıt Otomasyonu

İsyerihekimi.org olarak daha önce bir İşyeri Hekimi Hasta Takip Programı hakkında bilgi vermiştik.Sitemize bir başka işyeri hekimi takip programı bilgisi geldi.Bu program ise diğer programdan farklı olarak ücretli.Programı sitemiz ziyaretçileri [email protected] adresine başvurarak alacakları indirim koduyla % 20 indirimli alabilecekler.Ziyaretçilerimize alternatif bir işyeri hekimi programı sunmak adına bu programın bilgilerini ve tanıtımını da sitemizde yayınlıyoruz. Kesoka yazılımı işyeri hekim ve sağlık çalışanlarının günlük işlemleri daha kolay yapabilmesi ve kayıtların sağlıklı bi şekilde saklanması amacı ile oluşturulmuş bir otomasyon yazılımıdır.
Bu yazılımla yapabileceklerinizin bir kısmı aşağıda anlatılmıştır.
Serbest çalışan yada ortak sağlık birimine bağlı çalışan işyeri hekim yada sağlıkçıları yazılımın demo sürümünü en altta bulunan linkten indirerek 15 gün süresi boyunca deneyebilir.
Yazılımla ilgili kullanım videosunun linkide altta eklenmiştir.
Demo yazılımı beğenip full sürümü satın almak isteyenler
[email protected] dan bize ulaşabilirler.

Yazılımımız isyerihekimi.org sitesi ziyaretçileri için % 20 indirimli olarak verilecektir.
Bunun için lütfen isyerihekimi.org yöneticilerine mail atarak indirim kodu alınız.
Aldığınız indirim kodunu bize bildirdiğiniz takdirde yazılıma % 20 indirimli sahip olabileceksiniz.
KeSoKa ile yapabilecekleriniz.

• işe yeni giren personelimiz program üzerinden kaydediyoruz. A dan z ye herşiyi program üzerinde oluyor. Ve artık personel dosyası tutmaya gerek kalmıyor. İstediğimiz zaman çıktı alabiliyoruz dosyamızı.
• Kaydettiğimiz her personelimiz için bir arşiv oluşuyor ve personele yazılım üzerinden reçete yazabiliyoruz. Hemde çok basit ve zahmetsizce.
• Personele ister rapor ister sevk yazabiliriz. Ve bunların hepsinin çıktısını alarak kaşe imza ile işlemimizi tamamlarız. Bu veriler personelin her zaman arşivinde kalır. Siz silmedikçe silinmez.
• İşten ayrılan personelimizi arşive göndererek kaydının yıllarca kalmasını sağlayabiliriz. Buda bize ilerde oluşabilecek bir denetlemede personelimiz kolayca bulmayı ve verilerini çıktı alma olanağı sağlıyor.
• Protokol defterini sistem kendi oluşturuyor ister belirlediğiniz iki tarih arasının ister tüm defter kaydının çıktısını alabilirsiniz.
• Aylık yıllık istatistikleri program üzerinden basitçe gerçekleştirebilirsiniz.
• Ayrıca özel çalışmalarınız için istatistik oluşturabilirsiniz.
• Portör takibini gene program üzerinden kolayca yapabilirsiniz.
• Diğer özellikler için lütfen kullanım videosunu inceleyiniz.

Yazılımın satış fiyatı 300 tl dir. İsyerihekimi.org indirim kodu ile 240 tl den verilecektir.

Demo sürüm indirme linkleri
http://rapidshare.com/files/454130619/demo_kesoka_1024.rar
veya
http://hotfile.com/dl/111620987/f936796/demo_kesoka_1024.rar.html

kullanım videosu için
http://hotfile.com/dl/111622722/272865b/kullanm_klavuzu.rar.html

Alternatif Bir İşyeri Hekimi Programı:KeSoKa İş Yeri Hekimliği ve Sağlık Çalışanları Takip Kayıt Otomasyonu” için 3 yorum

  1. AFYON da Ocak 2012 den itibaren kesoka işyeri programını kullanyorum.aile hekimi programlarına cok yakın .kullanımı basit ve pratik.program ekleme-değiştirme-düzeltme yapmaya uygun.reçete yazma ve A5 yazıcından alma rahat.çalışanların rapor-reçete takipleri iyi.minor hafıf kusurlarıda mevcut. tüm iş yeri hekimlerine tavsiye ederim
    dr yüksel yılmazer

  2. Acaba demosundaki kısıtlamalar nedir?
    kullanım süresimi?
    Kayıt sayısımı?
    ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.