21 Ekim İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavları İçin Önemli Bir Tarih

Çalisma ve Sosyal Güvenlik Bakanligi Is Sagligi ve Güvenligi Genel Müdürlügü ,24 Aralik 2011 tarihinde yapilacak olan İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavları için 21 Ekim tarihinin önemini vurguladı. 24 Aralik 2011 tarihinde yapilacak olan sinavlari için 21 Ekim 2011 tarihi itibari ile toplam 220 saat süren (90 saat uzaktan egitim, 90 saat örgün egitim ve 40 saat uygulama) egitimlerin tamamlanmis olmasi gerekmekte.Bu nedenle bu dönemde sinava girecek adaylarin egitimlerini 21 Ekim 2011 tarihinden önce tamamlamaları Çalisma ve Sosyal Güvenlik Bakanligi Is Sagligi ve Güvenligi Genel Müdürlügü’nce istenmektedir.Sitemiz ziyaretçilerine önemle duyururuz.

21 Ekim İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavları İçin Önemli Bir Tarih” için 2 yorum

  1. Başvuruyu nezamana kadar nereye yapabiliyoruz.ücreti nekadar.bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

  2. Değerli Meslektaşlarım, 2 temmuz 2011 tarihinde yapılan İYH sınavı , Doktorlar arasında büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştır.Maddi manevi özveriyle hazırlandığımız sertifikasyon sınavında çıkan soruların 1/4 inin Bakanlığın yetkilendirdiği özel eğitim kurumlarının eğitimlerinde ve çalışma kitaplarında olmaması oldukça düşündürücüdür. Doktorların başarısızlığının amaçlandığını (umarım yanılıyorum)düşündüğüm bu sınavda takdir ÇSGB-İSG Genel Müdürlüğünündür. Türkiye Cumhuriyeti’nin en kutsal meslek sahibi biz tüm Doktor kardeşlerim her daim başarılı olacaklardır. Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.