620 nin “İstanbul İşyeri Hekimi Arayanlar” üzerine yorumları

 1. Dr.Zdmr

  Arkadaşlar sayfada yazılanları tek tek okudum ve Ankaradan bir doktor abiniz veya kardeşiniz olarak naçizane birşeyler yazmak istedim. Arkadaşlar; yaklaşık 5 ay önce OSGB şirketi kurdum ve şimdi maalesef kapatmak üzereyim. Neden mi?
  Ankarada hekim arkadaşlar maalesef 5-6 bin liraya OSGB’ler ile anlaşıyorlar. İş güvenliği uzmanı arkadaşların maaşları zaten çok daha düşük. Hal böyle olunca işyerlerine verilen teklifler de kelimenin tam anlamıyla yerlerde sürünüyor. Şu an çok tehlikeli bir işyerine kişi başı 10-15 lira teklif veriliyor. Dürüst çalışayım,işimin tam hakkını vereyim,çalışanlarıma hakettikleri maaşı vereyim derseniz ayakta kalma şansınız yok ve 5 ay içerisinde firmanın kapısına kilit vurmak durumunda kalıyorsunuz. Bu durumun başlıca sorumlusu bence maalesef ki kendi meslektaşlarımız. 5-6 bin liraya maaşını alabilmen bile meçhul olan bir OSGB’ye gireceğine git devlette çalış o parayı yine alırsın hemde garantisi var.
  Kendim de OSGB sahibi olmama rağmen maaşlardaki bu aşırı düşüklükten bende şikayetçiyim çünkü yukarıda da söylediğim gibi bu durum işyerlerine verilen teklifleri de yerle bir ediyor. Çok tehlikeli sınıfta ve 95 çalışanı olan firma aylık1000 liraya hizmet (!) alıyor. Şimdi soruyorum size o 1000 liraya hizmet veren OSGB doktoruna 10-12000 lira verse, uzmanına yine o civarlarda ücret ödese o hizmeti 1000 liraya verebilir mi?
  Arkadaşlar lütfen sahip olduğumuz diplomanın kıymetini bilin,kendinizi üç kuruşa rezil ettirmeyin… Kusura bakmasınlar ama o fiyatlara çalışan ve sonunda parasını bile alamayan arkadaşları duydukça oh olmuş diyorum… Oh olmuş diyorum çünkü o arkadaşlar sahip olduları değerin farkında değiller,hasbelkader dr. olmuşlar ama ne yazık ki zararları bize dokunuyor…
  Kalın sağlıcakla…

  Cevapla
 2. Aslıhan Çalışkan

  Herkeze iyi günler dilerim.
  Bireysel çalışmanın zorluklarından yılarak ve bıkarak rahat çalışabilmek için kendim için açtığım ikitelli bölgesindeki OSGB’m için İşyeri Hekimi aramaktayım. Haftada 3 gün çalışabilecek ve diplomasını tam zamanlı değerlendirebileceğim hekim arkadaşlar 0549 660 71 60 nolu telefondan bana ulaşabilirler. İnsani şartlarda ve mantıklı rakamlar ile çalışmak isteyen hekimler ararlarsa çok mennun olurum. Ayrıca araba kullanmayı bilmeleri önceliğimdir. Kendi aracım mevcuttur.

  Cevapla
 3. Alptekin Balaban

  Merhaba,

  Osgb bünyesinde , Avrupa – Anadolu yakasında çalışacak doktor aramaktayız. Lütfen detayları için bizimle irtibata geçiniz.

  Yetkili İrtibat : Alptekin Balaban : 0532 395 7211

  Teşekkürler ,
  İyi Çalışmalar

  Cevapla
 4. FIRTINA OSGB

  Merkez ofisi İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Fırtına OSGB için tam zamanlı iş yeri hekimi( içe görevlendirme) arayışımız bulunmaktadır.İlgilenen hekimlerimizin 0530 343 90 23 numaralı telefona ulaşmaları veya info@firtinaosgb.com.tr adresine mail atmaları rica olunur.

  Cevapla
 5. Alptekin Balaban

  Merhaba,

  Osgb bünyesinde , Anadolu yakasında çalışacak doktor aramaktayız. Lütfen detayları için bizimle irtibata geçiniz.

  Yetkili İrtibat : Alptekin Balaban : 0532 395 7211

  Teşekkürler ,
  İyi Çalışmalar.

  Cevapla
 6. OSGB LER HAKKINDA ...

  Merhabalar,

  A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve aynı zamanda bir OSGB sahibi olarak, sayfadaki bazı Doktor arkadaşımızın yorumları üzerine samimi fikirlerimi belirtmek istiyorum.

  Arkadaşlar tabi ki herkesin ( gerçekçi olsun veya olmasın ) kendisine bir ücret değeri biçmek gibi bir özgürlüğü var. Kimse, kimseyi bu özgürlüğü noktasında yargılayamaz. Fakat bu özgürlüğe saygı duymak, biçilen değerin doğruluğunu kabul etmek veya onaylamak anlamına gelmez.

  Bildiğiniz üzere doğanın her alanında olduğu gibi, ekonomide serbest piyasanın da bir denge noktası vardır.
  Ve bu reel denge noktasını; kişilerin arzu, temenni ve isteklerinden bağımsız olan, birçok hareketli parametrenin bileşkesi belirler.

  - Yükümlü firmaların İSG hizmetleri konusundaki bilinç ve ilgi düzeyi,
  - Yükümlü firmaların bu işe bütçe ayırıp ayırmama yönündeki eğilimleri,
  - Hizmet alan firmaların bu iş için ayırdıkları bütçe,
  - Hizmet alan firmaların, hizmet aldıkları OSGB’ lere ödemelerini yapıp yapmama düzeyleri,
  - Devletin, hizmetin önemsetilmesi adına yürütmekte olduğu faaliyetler,
  - Ülkedeki reel ekonomik göstergeler,
  - OSGB kuruluş ve işletme maliyetleri,
  - Girişimcinin aldığı mali, ticari riskler,
  - Korsan ve yükümlülüklerini yerine getirmediği için maliyeti olmayan ve fiyatları gerçek maliyetlerinin altına kadar düşüren kirli OSGB’ ler.

  Vb …….

  Dolayısıyla bu parametrelerin belirlediği gerçek dengede, şu an bir Tam Zamanlı İşyeri Hekimi arkadaşımızın ücret bandı 8.000 TL’ dir. Dolayısıyla bu ücret bandının üzerindeki beklentiler şu an İşyeri Hekimliği için gerçekçi veya sürdürülebilir değildir. İnşaallah zaman içerisinde yukarıda bahsettiğim parametreler, ücret bandlarını yukarı çekebilecek biçimde değişir ve bu beklentiler gerçekleşir. Fakat şu an ne yazık ki öyle değil.

  Yani lütfen OSGB kuran ve bu işi ilkeli biçimde yapmaya çalışan kişilere bu kadar haksızlık etmeyin derim …

  Cevapla
  • Dr.. İ.K

   İsmini burada yazamayan İsimsiz kahraman. Madem bu kadar cüretkarsın isminide yazda herkes seni tanısın.
   O zaman bende sana cevabını vereyim al oku. ,
   Beyefendi sizin burada yazdıklarınız tamamen şahsi temennileriniz ve beklentilerinizdir.
   Bir kere İşgüvenliği uzmanı olarak İşyeri Hekimlerine fiyat biçmek ve maaş belirlemek sizin haddinize ve götevinize değildir. İşyeri Hekimleri bu konuda ne yapacaklarını ve nasıl davranacaklarını gayet iyi bilirler. Sizinde bir osgb sahibi olarak emeği ucuzlatmaya çalışan primitif algısal yazılarınızın burada hiçbir değeri ve geçerliliği yoktur. Eğer çok meraklıysanız ucuz ve bedavaya çalışmaya gidin kendi zamanınızı ve emeğinizi bu şekilde satın. Siz gidin kendi meslektaşlarınıza ücret belirleyin..
   Tüm dünyada ve Türkiyede kazanılması ve okunması en zor olan Tıp Fakültelerini bitirip DOKTOR olmuş kişiler ne yapacaklarına kendileri karar verirler. Sizin gibi tüccarların aklına kimsenin ihtiyacı yok.
   Yazınızı Buradan silin. Burası İşyeri hekimliğini ucuzlatmaya çalışanların mekanı değildir. Yoksa İşyeri hekimleri sizi burada fazlasıyla deşifre edip canınızı yakacaklardır..

   Cevapla
  • Dr.Ertuğrul ÇİL

   Yorumunuz gerçek kişiye ait ise osgb ismi veya adınızı yazmanız doğrusudur. OSGB’ler aradan çekilsin ,biz hekimler de iş yeri hekimliği işimizi işverenle doğru düzgün fiyatla anlaşarak yapalım.Sizin yazdıklarınız sadece kafa karışıklığıdır,başka bir şey değildir.Ben sizlerin oluşturmaya çalıştığınız piyasada samimi olmadığınız kanaatindeyim.Hekim arkadaşları yanıltmanız doğru değil.10000 tl ye işyeri hekimi çalıştıran çok osgb var, parasını da hekim arkadaşlara peşin olarak ödüyorlar.Ben şunu görüyorum;, her osgb kendinin dürüst ve farklı olduğunu ispatlamak için diğer osgbleri kötülemektedir.Hekimleri de, fazla maaş teklif eden osgblerin ödeme yapmayacağı yönünde korkutarak az maaşa razı etmeye çalışmaktadırlar.Bu yaratılan hava hiç etik değildir.Bu iş bu şekilde yürümez.bir yerde patlar.HEKİMLER OSGBLERE GÜVENMİYORLAR,.HAKLILAR DA.KİMSE KİMSEYİ YANILTMASIN,.

   Cevapla
 7. Toraman OSGB Dr Mahmure Aslan

  NDY İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.’nde 1 saat işyeri hekimliği hizmeti vermesi uygun olan doktor arkadaşların dikkatine,
  Adres:HEKİMBAŞI MAH.KÜÇÜKSU CAD.NO:289/C ÜMRANİYE/İSTANBUL
  Çalışan sayısı:10
  Konuyla ilgilenen işyeri hekimlerinin 05493131350 numaralı telefondan Dr.Mahmure Aslan ile görüşmelerini rica ederim.

  Cevapla
 8. TAN MENLİKLİ

  YÖNTEM AKADEMİ TAM ZAMANLI İŞYERİ HEKİMLERİ ARIYOR …

  Merhaba, İstanbul’ da faaliyet göstermekte olan YÖNTEM AKADEMİ OSGB bünyesinde görev alacak TAM ZAMANLI İşyeri Hekimleri aramaktayız.

  Firmamız, sektörün öncüsü konumunda bir İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Merkezi olmakla birlikte, aynı zamanda Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak da faaliyet yürütmektedir.

  Kurumsal ve ilkeli çalışma prensibi ile, olumlu referans alabileceğiniz kurumlardan bir tanesi olan YÖNTEM AKADEMİ ile görüşmek, tanışmak isteyen İşyeri Hekimi arkadaşlarımız aşağıdaki irtibat numarasından bizlere ulaşabilirler.

  İRTİBAT: 0532 542 49 80 / tan.menlikli@yontemosgb.com.tr
  http://www.yontemakademi.com.tr
  http://www.yontemosgb.com.tr

  Cevapla
 9. osgb2014

  esenler teksilkent bölgesinde bulunan osgb firmamıza tam zamanlı işyeri hekimi arıyoruz;

  çalışma şartları aşağıdaki gibidir;

  - 7500 TL net ücret
  - çalışma saatleri hafta içi 8:30 – 17:30
  - haftasonu çalışma yapılmamakta (olağan üstü durumlar hariç)
  - bütün personelimiz saat 8:30 ofistebulunmakta ve firmalara ziyarete OSGB ye ait araçlarla gidilmektedir
  -firma ziyaretleri iş güvenliği uzmanı ile yapılmaktadır

  avrupa ve anadolu yakasında firmalara hizmet verilmektedir.

  firmamızda maaş ödeme problemi bulunmamakta ve bütün personelin maaşları ayın ilk haftası yatırılmaktadır.

  ilgilenen hekimlerin osgb2014@hotmail.com adresine bilgilerini göndermelerini rica ederiz. görevli personelimiz arayarak görüşme talep edecektir

  Cevapla
  • Dr. İKAZ

   Tam zamanlı işyeri hekimi ücretleri minimum : 10-12 bin liradır.
   Sektörüne ve tehlike sınıfına göre bu rakam daha da artmaktadır.
   İşyeri hekimi arkadaşlarımız bu tip ucuz iş gücü arayan ve hekimlerin emeğini ucuzlatan ilanlara karşı asla itibar etmedikleri bilinmektedir.
   Heleki Esenler Tekstilken teki Osgb ler bu konuda şaibelidir.
   Bu sitede bu tip Osgb lere karşı topyekün bir tavır vardır.
   İşyeri hekimleride bu durumu bilmektedirler.
   Durumunuzu tekrar gözden geçirmeniz dileğiyle..

   Cevapla
   • murat can

    BU OSGBELERİ AÇANLAR KENDİLERİ ĞİTSİN….BU İŞE DAYANMAK ÇOK ZOR BEN BİR YERDE 1 ĞÜN DİĞER YERE 15 ĞÜN DAYANABİLDİM.. 15- 20 BİN TL İSTEYİN HEKİMLER GİTMİYOR BURALARA GİDENLERDE KAÇIYOR

    Cevapla
    • Dr.Naci Uluer

     Görüşünüze aynen katılıyorum.Hem az para kabul etmemek lazım,
     hem de bu işin önemli bir sorumluluk yönü de var.Bir meslek hastalığı veya iş kazası durumunda ,kusuru oranında doktor hukuki ve maddi yönden çok büyük sorumluluk altına giriyor. OSGB’ye ise( zaten sorumluluğu yok ),hiç bir şey olmuyor.Ben en son ayrıldığım osgb den 9000 tl+ araç+ yakıt aldığım halde ayrıldım .Şimdi ise tam zamanlı 13000 TL + ARAÇ + YAKIT şeklinde çalışabilir.İşine gelen kabul eder. Herşeyi hekim olarak ben yapacağım,osgb ise karşıma geçip ”piyasa kötü hocam” mazereti ile beni 9000 -10000 TL ye ikna etmeye çalışacak.Benim hiçbir söze inancım yok arkadaşlar.Kandırmaya çalışıyorlar bizleri .Lütfen ama lütfen dikkatli olunuz.UCUZA ÇALIŞMAYINIZ. PARANIZI PEŞİN ALINIZ.

     Cevapla
     • Dr.. İ.K

      TEKSTİLKENTTE BİR OSGB DE 1 AY ÇALIŞTIM. PARAMI ALAMADIM. BUNLAR İŞİN SİMSARI OLMUŞ. HİÇBİR ETİK VE AHLAK KURULUNA UYMUYORLAR. İŞ MAHKEMESİNDE DAVA AÇTIM. ADLİ TATİL SONRASI DAVA GÖRÜLECEK. HEKİM ARKADAŞLARIM TEKSTİLKENT TEKİ MERDİVEN ALTI OSGB LERE ÇOK ÇOK DİKKAT EDİN LÜTFEN. BURADAN İSİM YAZAMIYORUM. SİTE KALDIRIYOR. BU SİTEDEDE” ACİL DR ARIYORIZ DİYE İLAN VERMİŞLER ” . İSTEYEN BANA ULAŞIR BİLGİLENİR.

      Cevapla
  • Dr. UYARI

   merhabalşar.
   Tam zamanlı işyeri hekimi ücretleri minimum : 10-12 bin liradır.
   Sektörüne ve tehlike sınıfına göre bu rakam daha da artmaktadır.
   İşyeri hekimi arkadaşlarımız bu tip ucuz iş gücü arayan ve hekimlerin emeğini ucuzlatan ilanlara karşı asla itibar etmedikleri bilinmektedir.
   Heleki Esenler Tekstilken teki Osgb ler bu konuda şaibelidir.
   Bu sitede bu tip Osgb lere karşı topyekün bir tavır vardır.
   İşyeri hekimleride bu durumu bilmektedirler.
   Durumunuzu tekrar gözden geçirmeniz dileğiyle..

   Cevapla
 10. ADNAN TOPÇU

  SAYIN MELEKTAŞLARIM
  OSGB SÖMÜRÜSÜNE SON VERELİM.50 TL YE ÇALIŞMAYALIM.SESİMİZİ ÇIKARMAZSAK,YAKINDA 20 TL YE ÇALIŞIRZ.

  Cevapla
  • DR. ERTUĞRUL ÇİL

   Sayın meslektaşım size aynen katılıyorum.Her hekimin 180 saati var sonuçta .Bu saatler dolunca kim nereden boş saat yaratabilir.Etik kurallara uygun olarak ve de hakkımız olanı isteyip alarak çalışalım.Her söze ve blöflere kanmayalım.Sadece hekime ait olan kısım için;Çok tehlikeli sınıfın saati 150- 250 Tl iken tehlikeli sınıfın saati 120- 150 tl den iş yerlerine satılmaktadır.Hekim arkadaşlar ,birilerinin” piyasa kötü” sözüne ,yanıltmacasına lütfen inanmayınız.Hepinize iyi ve zevkli çalışmalar dilerim.

   Cevapla
  • ömer görkem öztürk

   Hekim araç maliyetleri aşağıdaki gibidir :

   1 – Amortisman bedeli ( Araca bağlanan paranın ticari faiz getirisi )
   2 – Motorlu taşıtlar vergisi ( Yılda iki kez )
   3 – Zorunlu Trafik Sigortası
   4 – Kasko bedeli
   5 – Bakım masrafları ( Yılda en az bir kez )
   6 – Servis ve yedek parça -lastik vs masrafları ( Yaz ve kış için ayrı lastik )
   7 – Benzin masrafı
   8 – Şoförlük bedeli
   9 – Araç muayenesi ( İki yılda bir )
   10 – Otopark bedeli ve trafik cezaları
   11 – Köprü ve otoyol geçiş bedelleri

   Tüm bu bedellerin yıllık bazda toplamını 12 ye bölerek aylık masrafınızı hesapladığınızda en ucuz maliyeti olup en az benzin tüketen bir araç için aylık 1000 TL ( Bin TL ) gibi bir rakam ortaya çıkıyor.

   Bilgilerinize arz ederim.

   Saygılarımla
   Dr.Görkem ÖZTÜRK

   Cevapla
   • DR. ERTUĞRUL ÇİL

    Elinize sağlık,bilgi detayı güzel olmuş,hatta rakamları mütevazi tutmuşsunuz.Yakıt masrafı gidilecek iş yeri mesafeleri ve sayısına bağlı olarak daha da çok tutar.Araç kiralamadan en ucuz aracı ( renault clio symbol) kiralasanız aylık 1200 tl araç kiralama ücreti ödersiniz.Ayrıca, osgb araca yakıt koymak zorundadır.Yakıt+araç park ücreti köprü geçişi de eklenirse 1800 -2000 tl ye ulaşan rakam ortaya çıkar. Şimdi hekim arkadaşlar kendi araçlarını hizmete sunarken bu maddi yönleri iyi tartmalı,düşünmelidir.
    Ayrıca ,kendi aracınız yılda fazladan 20000-25000 km yol yaptığında aracınızı satarken de fazla km ‘li araç fiyatı daha düşük olduğundan ,aracınız daha düşük fiyata satılır.bu da şahsi zararınızdır vede önemlidir,yani aracınız değer kaybeder.
    Hekim arkadaşların bilgisine arz ederim.İyi ve zevkli çalışmalar dilerim.
    DR.ERTUĞRUL ÇİL

    Cevapla
 11. Emre SABUNCU

  stanbul Tuzla’da faaliyet gösteren Ortak Sağlık Güvenlik Birimi için ;
  -Tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışacak,
  - İnsan ilişkileri kuvvetli,
  - Takım çalışmasına yatkın,
  - Aktif araç kullanabilen,
  İşyeri Hekimleri ve Diğer Sağlık Personeli(Hemşire , A.T.T …..) alınacaktır.
  İlgilenen adayların Özgeçmişlerini , ücret beklentileri ile beraber emre@peritonosgb.com adresine göndermeleri rica olunur.
  Tel.:0.216 394 28 04

  Cevapla
 12. seçil Akyıldız

  Merhaba
  Şirketimiz suanda gıda ve eglence sektöründe 18 tane isletmesi olan bir grup sirketidir. Suan bir osgb birimi ile sözleşme imzalanacak ama ben de kendi bünyemizdemi calıştirsak bizim icin daha avantajli yoksa osgb birimi ile mi calışmak daha avantajlı olur onu araştırıyorum ilgilenen arkadaşlar talep ettikleri maaslarla birlikte bana mail adresinden ulasabilirlerse sevinirim iyicalismalar kolay gelsin

  Cevapla
  • Dr. Lütfullah MERCAN

   iletişim bilgilerinizi yazarsanız elimden geldiğince size yardımcı olabilirim. hem osgb sahibi olarak hem de bireysel olarak calışan işyeri hekimiyim, görüşmek dileğiyle, iyi calışmalar…

   Cevapla
  • Dr Kurtuluş Bilgin

   Seçil hanım merhaba, Avrupa yakasında ikamet etmekteyim işyeri hekimliği ve aile hekimliği yapmaktayım kurtulusbigin@yahoo.com mail adresinden bana ulaşırsanız yüzyüze görüşmek isterim kendi bünyenizde doktor çalıştırmanız hem mali açıdan hemde çalışan sağlığı açısından daha avantajlı olur

   Cevapla
  • DR. ERTUĞRUL ÇİL

   Sektörü iyi biliyorum.Size objektif olarak yol gösterebilirim.Birlikte çalışmamız şart değildir. Ancak çalışmak isterseniz de etik kurallar,dürüstlük ,açıklık ilkelerine ve insani değerlere uygun şekilde çalışabilirim.
   Dr. Ertuğrul ÇİL 0 532 2644044 İSTANBUL

   Cevapla
  • şerafettin hacımahmutoğlu

   Eğer OSGB dışında bireysel olarak çalışmayı düşünürseniz görüşebiliriz.

   Dr. Şerafettin
   Tel: 0533 431 8702

   Cevapla
  • İlhan Çala

   Seçil hanım merhabalar;
   Ben şu an aktif olarak işyeri hekimliği yapıyorum. Ancak boş olan 50 saatimi doldurmak amacı ile part-time işyeri hekimliği yapıyorum. Bana işyerlerinizin lokalizasyonu , çalışan kişi sayısını ve tehlike sınıflarını iletebilirseniz ben size iş yeri Hekimi olarak fiyat verebilirim. Arzu ederseniz iş güvenliği uzmanı temininde de yardımcı olabilirim.
   Saygılarımla.

   Cevapla
  • İlhan Çala

   Seçil hanım merhabalar;
   Ben şu an aktif olarak işyeri hekimliği yapıyorum. Ancak boş olan 50 saatimi doldurmak amacı ile İstanbul-Anadolu yakasında part-time işyeri hekimliği arıyorum. Bana işyerlerinizin lokalizasyonu , çalışan kişi sayısını ve tehlike sınıflarını iletebilirseniz ben size iş yeri Hekimi olarak fiyat verebilirim. Arzu ederseniz iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi temininde de yardımcı olabilirim.
   Saygılarımla.

   Cevapla
  • EMEL GÜREL

   Seçil hanım merhabalar
   Kurumunuz hakkında bilgi almak isterim .Telefonunuzu bekliyorum.
   Dr.Emel Gürel
   GSM:0 541 608 43 03

   Cevapla
 13. dr emin

  Dikkat!!! Tuzlada ….. OSGB ödeme yapmıyor. Ne kadar çalışan varsa kimseye ödeme yapmadılar. Bu adamlar tamamen sahtekarlık yapıyorlar bilginiz olsun. Ben ciddi bir şekilde kandırıldım.

  Cevapla
  • Dr.Yusuf Keskin

   Bilgilendirme ve Dr. dayanışması adına teşekkürlerimi borç bilirim. Osgb ismi de bilinirse daha da faydalı olacaktır.yada Dr arkadaşlar size telefonunuzla irtibat kurup isim öğrenebilirse çok makbule geçecek .İyi çalışmalar dilerim,teşekkür ederim.

   Cevapla
  • TAN MENLİKLİ

   Sayın Dr. Emin Bey,

   Bu yorumunuzu, bizim ilanımızın altında yapmış olmanız, bahsi geçen kurumun bizim kurumumuz olduğunun zannedilmesine yol açabilir.

   Dolayısıyla, bizim ilanımızla ve kurumumuzla ilgisi olmayan bu durumu, bağımsız bir konu başlığı açarak yayınlamanız daha doğru olacaktır. Hatta diğer düzgün firmaları zan altında bırakmamak adına bu bilgilendirmeyi firma ismi vererek yapmanız, daha da doğru olacaktır.

   İyi günler dilerim.
   Tan MENLİKLİ
   tan.menlikli@yontemosgb.com.tr

   http://www.yontemosgb.com.tr
   http://www.yontemakademi.com.tr

   Cevapla
 14. MEHMET CELEP

  Merhaba, mçelik beyin verdiği ilan ile ilgili işyeri hekimi ihtiyacı tamamlanmıştır. Saygılar sunar hayırlı çalışmalar dilerim.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>