594 nin “İstanbul İşyeri Hekimi Arayanlar” üzerine yorumları

 1. ADNAN TOPÇU

  SAYIN MELEKTAŞLARIM
  OSGB SÖMÜRÜSÜNE SON VERELİM.50 TL YE ÇALIŞMAYALIM.SESİMİZİ ÇIKARMAZSAK,YAKINDA 20 TL YE ÇALIŞIRZ.

  Cevapla
  • DR. ERTUĞRUL ÇİL

   Sayın meslektaşım size aynen katılıyorum.Her hekimin 180 saati var sonuçta .Bu saatler dolunca kim nereden boş saat yaratabilir.Etik kurallara uygun olarak ve de hakkımız olanı isteyip alarak çalışalım.Her söze ve blöflere kanmayalım.Sadece hekime ait olan kısım için;Çok tehlikeli sınıfın saati 150- 250 Tl iken tehlikeli sınıfın saati 120- 150 tl den iş yerlerine satılmaktadır.Hekim arkadaşlar ,birilerinin” piyasa kötü” sözüne ,yanıltmacasına lütfen inanmayınız.Hepinize iyi ve zevkli çalışmalar dilerim.

   Cevapla
 2. Emre SABUNCU

  stanbul Tuzla’da faaliyet gösteren Ortak Sağlık Güvenlik Birimi için ;
  -Tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışacak,
  - İnsan ilişkileri kuvvetli,
  - Takım çalışmasına yatkın,
  - Aktif araç kullanabilen,
  İşyeri Hekimleri ve Diğer Sağlık Personeli(Hemşire , A.T.T …..) alınacaktır.
  İlgilenen adayların Özgeçmişlerini , ücret beklentileri ile beraber emre@peritonosgb.com adresine göndermeleri rica olunur.
  Tel.:0.216 394 28 04

  Cevapla
 3. seçil Akyıldız

  Merhaba
  Şirketimiz suanda gıda ve eglence sektöründe 18 tane isletmesi olan bir grup sirketidir. Suan bir osgb birimi ile sözleşme imzalanacak ama ben de kendi bünyemizdemi calıştirsak bizim icin daha avantajli yoksa osgb birimi ile mi calışmak daha avantajlı olur onu araştırıyorum ilgilenen arkadaşlar talep ettikleri maaslarla birlikte bana mail adresinden ulasabilirlerse sevinirim iyicalismalar kolay gelsin

  Cevapla
  • Dr. Lütfullah MERCAN

   iletişim bilgilerinizi yazarsanız elimden geldiğince size yardımcı olabilirim. hem osgb sahibi olarak hem de bireysel olarak calışan işyeri hekimiyim, görüşmek dileğiyle, iyi calışmalar…

   Cevapla
  • Dr Kurtuluş Bilgin

   Seçil hanım merhaba, Avrupa yakasında ikamet etmekteyim işyeri hekimliği ve aile hekimliği yapmaktayım kurtulusbigin@yahoo.com mail adresinden bana ulaşırsanız yüzyüze görüşmek isterim kendi bünyenizde doktor çalıştırmanız hem mali açıdan hemde çalışan sağlığı açısından daha avantajlı olur

   Cevapla
  • DR. ERTUĞRUL ÇİL

   Sektörü iyi biliyorum.Size objektif olarak yol gösterebilirim.Birlikte çalışmamız şart değildir. Ancak çalışmak isterseniz de etik kurallar,dürüstlük ,açıklık ilkelerine ve insani değerlere uygun şekilde çalışabilirim.
   Dr. Ertuğrul ÇİL 0 532 2644044 İSTANBUL

   Cevapla
  • şerafettin hacımahmutoğlu

   Eğer OSGB dışında bireysel olarak çalışmayı düşünürseniz görüşebiliriz.

   Dr. Şerafettin
   Tel: 0533 431 8702

   Cevapla
  • İlhan Çala

   Seçil hanım merhabalar;
   Ben şu an aktif olarak işyeri hekimliği yapıyorum. Ancak boş olan 50 saatimi doldurmak amacı ile part-time işyeri hekimliği yapıyorum. Bana işyerlerinizin lokalizasyonu , çalışan kişi sayısını ve tehlike sınıflarını iletebilirseniz ben size iş yeri Hekimi olarak fiyat verebilirim. Arzu ederseniz iş güvenliği uzmanı temininde de yardımcı olabilirim.
   Saygılarımla.

   Cevapla
  • İlhan Çala

   Seçil hanım merhabalar;
   Ben şu an aktif olarak işyeri hekimliği yapıyorum. Ancak boş olan 50 saatimi doldurmak amacı ile İstanbul-Anadolu yakasında part-time işyeri hekimliği arıyorum. Bana işyerlerinizin lokalizasyonu , çalışan kişi sayısını ve tehlike sınıflarını iletebilirseniz ben size iş yeri Hekimi olarak fiyat verebilirim. Arzu ederseniz iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi temininde de yardımcı olabilirim.
   Saygılarımla.

   Cevapla
  • EMEL GÜREL

   Seçil hanım merhabalar
   Kurumunuz hakkında bilgi almak isterim .Telefonunuzu bekliyorum.
   Dr.Emel Gürel
   GSM:0 541 608 43 03

   Cevapla
 4. dr emin

  Dikkat!!! Tuzlada ….. OSGB ödeme yapmıyor. Ne kadar çalışan varsa kimseye ödeme yapmadılar. Bu adamlar tamamen sahtekarlık yapıyorlar bilginiz olsun. Ben ciddi bir şekilde kandırıldım.

  Cevapla
  • Dr.Yusuf Keskin

   Bilgilendirme ve Dr. dayanışması adına teşekkürlerimi borç bilirim. Osgb ismi de bilinirse daha da faydalı olacaktır.yada Dr arkadaşlar size telefonunuzla irtibat kurup isim öğrenebilirse çok makbule geçecek .İyi çalışmalar dilerim,teşekkür ederim.

   Cevapla
 5. MEHMET CELEP

  Merhaba, mçelik beyin verdiği ilan ile ilgili işyeri hekimi ihtiyacı tamamlanmıştır. Saygılar sunar hayırlı çalışmalar dilerim.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>